Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy cz. XIX - OCENA JADŁOSPISÓW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-08, 12:36   #3031
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XIX - OCENA JADŁOSPISÓW

Kolejny jadłospis na utrzymanie. Jestem zadowolona, bo jedząc czysto,ale w ilościach i repertuarze na jakie mam ochotę i ruszając się kilka razy w tygodniu udaje mi się utrzymać wagę po redukcji i zaczynam widzieć wyrzeźbiony brzuch i ramiona. Nie jestem głodna,nie mam ochoty na słodycze i mam dużo energii


Śniadanie: długa kromka domowego chleba żytniego razowego grubo obłożona twarogiem półtłustym eko, domową konfiturą pomarańczową i łyżką domowego masła migdałowego, kilka suszonych niesiarkowanych moreli i śliwek. Cappuccino na 2 espresso.

II śniadanie: sałatka z gotowanej soczewicy,pomidora,rukoli ,roszponki,avocado,papryk i,oliwek i kaszy jaglanej. Kilka kawałków melona

45 min zajęć fitness z obciążeniem (barbell)

Obiad: Dorsz zapiekany z porem, selerem naciowym, białym winem i jogurtem greckim, surówka z marchewki i jabłka, blanszowane brokuły, ciemny ryż basmati.

Przekąska: świeże warzywa (kalarepka,marchewka,żółt a papryka) z hummusem, kilka pistacji bez soli

Pół godziny ćwiczeń rozciągających

Kolacja: omlet żytni z 2 jajek z kozim serkiem twarogowym eko, szpinakiem duszonym z czosnkiem,z pomidorami koktajlowymi, prażonymi pestkami dyni i bazylią (mniam mniam )

Edytowane przez agnieszka16
Czas edycji: 2014-01-08 o 12:39
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora