Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - studiowaniu w UK - odczucia tuż po rozpoczęciu lub zakończeniu edukacji
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 19:41   #20
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: studiowaniu w UK - odczucia tuż po rozpoczęciu lub zakończeniu edukacji

Cytat:
Napisane przez ferltoun Pokaż wiadomość
Też mam to szczęście, że mam blisko lotnisko (Warszawa)
W sumie masz racje, trochę mnie pocieszyłaś, bo obawiam się właśnie że będę strasznie tęsknić. I jeśli chodzi o znajomych to spodziewam się, że będzie tak jak opisujesz, czyli zostanie ich niewielu, ale z tym się pogodzę

A znacie może kogoś kto studiuje w UK i ma stały aparat? Bo ja właśnie mam i się straaasznie martwię jak to będzie...
znamy jedna osoba ode mnie z roku, jedna z innego kierunku, obie Polki. musiały po prostu wyskoczyć na weekend raz czy dwa w czasie roku akademickiego. nie wiadomo, jaki będziesz mieć plan zajęć, możesz mieć tak porozkładane (albo sama sobie ułożysz), żeby mieć piątki albo poniedziałki wolne. wtedy w piątek wieczorem wsiadasz w samolot, wracasz w niedzielę/poniedziałek lub starasz się umówić na wizytę w weekend. w większości wykłady nie są obowiązkowe, notatki dostaniesz od wykładowców (slajdy), do tego poproś kogoś, żeby Ci nagrał wykład na dyktafon. w 100% do ogarnięcia tak w ogóle, to szczerze polecam dobrej jakości dyktafon (nie taki w telefonie!) szczególnie na 1/2 roku, gdzie nie zawsze jeszcze jest się w stanie zanotować wszystko po angielsku czy wszystko usłyszeć. ja nadal nagrywam każdy jeden wykład, czasem umknie mi coś ważnego, a uwielbiam słuchać i brać udział w wykładach zamiast zapieprzać długopisem po kartce czy po tablecie
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując