Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-11, 09:17   #4360
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej
Ja też mam white peach i dla mnie mógł by być trochę bardziej zółty/oliwkowy. Z minerałków pasują mi zazwyczaj goldeny lub ewentualnie jak w przypadku Lucy minerals oliwki a azjayką nie jestem

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia moich zakupów z litewskiej strony 100% pure. Sorki, że z opóźnieniem, ale wcześniej nie było kiedy. Podład mam w odcieniu peach bisque - jak widać na zdjęciu jest mocno żółty. Jeszcze go nie testowałam na twarzy - może w weekend się uda. Co do arganowego kremu z SPF, to jest całkiem, całkiem Trochę bieli, ale po chwili to przechodzi. Używam od dwóch dni, zobaczymy co będzie dalej
Krem z filtrem czekam na dalszą recenzje


Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Albo na dalszym miejscu w składzie. 100% pure wstrzymało sprzedaż toników aż do wiosny. A miałaś któryś z wymienionych?



O działaniu na pewno dam znać
A skąd masz info ? Ja kliknełam na Ariwa tonik Brigtening ale sie go nie doczekałam (czekałam 2 mieś.) i zmieniłam zamówienie. na wiosnę to go chyba nie kupię ,chyba że poczeka do jesieni

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj przyszło moje zamówienie ze strony europejskiej 100% pure:
- serum z wit. C
- primer
- pomadka gratis

Serum jest bezzapachowe, szybko się wchłania, wygładza, ale za mało nawilża (policzki musiałam dosmarować kremem). Póki co trzymam w lodówce, ale jeśli nie będę o nim pamiętać to zaniosę do łazienki.
Primer to mój pierwszy kosmetyk tego typu, nałożyłam na serum, nie poczekałam i od razu nałożyłam podkład, który się zrolował. Następnym razem poczekam, mam nadzieję, że to w tym tkwił błąd. Pomadki jeszcze nie używałam.


Dziewczyny, polecicie nawilżający tonik, ale żeby nie kleił się za bardzo
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora