Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-14, 16:23   #752
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Laskiiii moja Toska dzisiaj pierwszy raz sie do mnie usmiechnela tak swiadomie przebieralam pampera i do niej mowilam, smialam sie i w koncu sie usmiechnela az sie poplakalam ze wzruszenia teraz spi ale mam ochote ja wybudzic zeby znowu sie pousmiechala wczoraj skonczyla 5 tygodni wiec czytam ze juz moze sie usmiechac na moj widok

Asiu Toska nie ma kolek, karmie cycem wiec pediatra wykluczyl kolki. Gazy ma, jak nie moze puscic bąka to sie skręca :kwasny;

Dzisiaj tak mi sie w lozku rozpychala ze tym razem spala z reka na moim ramieniu. Ja jej ta reke odkladalam na jej czesc a ta znowu wiec pozniej dalam juz za wygrana i lezalam cicho zeby jej nie przeszkadzac

A co do diet i cwiczen to ja juz zrzucilam 13 kg z 17 ktore mi przybyly w czasie ciazy i wiecej nie chce. Waze teraz 56 kg i to jest akurat do nojego wzrostu (173 cm). Chce sie tylko ujedrnic, zaczne od tylka bo wyglada teraz jak nalesnik ale nie moglam nic cwiczyc w czasie ciazy bo lekarz mi zabronil. Brzuch jeszcze chwile musi poczekac bo po cesarce jeszcze troszke pobolewa jak sie podnosze tak z lezenia na wznak.
I generalnie to jestem zadowolona ze swojego ciala po ciazy i zycze takiego cielska kazdej kobiecie w ciazy i zaraz po. Czuje sie naprawde dobrze tylko gorzej jak otwieram szafe bo tam same ciuchy z czasow ciazy w ktorych juz sie nie czuje a na porzadny shopping nie mam kiedy wyruszyc


Ooooo jest kupa! Ide przebierac i na spacer naszemu wozkowi przydalyby sie zimowe laczki bo troche przymrozilo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hej wszystkim

Kiteczko to na pewno zapamiętasz na długo pierwszy uśmiech waszej pociechyWidziała m Tosię u Ciebie na blogu.Słodziutka jestTakie małe szkraby mnie najbardziej rozczulająTo fajnie że zadowolona jesteś z figury po ciąży.Szybko zrzuciłaś te 13 kgAle możesz jeszcze schudnąć ja jak karmiłam piersią to mi waga sama leciała w dół i w ostatecznośći ważyłam 5 kg mniej po ciąży jak przed nią

Bunny kochanie a powiedz mi ile czasu mogę używać oksy po pierwszym użyciu?4 miesiące?Dobrze pamiętamMuszę to sobie zapisać bo chyba mam sklerozę
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora