Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-14, 20:17   #4525
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Potrzebuję pomocy
Mój brat zaczął używać kremów do twarzy, a niedługo ma urodziny, więc chciałam mu sprawić coś fajnego i niedrogeryjnego. Możecie polecić mi jakiś krem do suchej skóry dla mężczyzn?

Szukam też dobrego kremu do stóp, najlepiej z iHerba.
Mojemu pasuje krem z P&R i lotion Wild Utah Martiny. Oba są dość konkretne, ale jeśli brat ma bardzo suchą skórę to może krem Wild Utah?


Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Testuje makemebio róźany. Chyba podoba mi się jeszcze bardziej niz pomarańczowy. Ma bardziej maslana konsystencje i wydaje sie bardziej tlustszy ale pomimo to pieknie sie wchlania i cudnie nawilza. Nie ma ani przez chwile jakiegokolwiek dyskonfortu. I nie obciaza mojego nosa ( ktos pytal: po nalozeniu kremu na nosie pojawialy sie kropelki tak jakby nos mi sie pocil)
Kocham make me bio. Mam nadzieje, ze ciag dalszy zachwytow nastapi.
Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
No nic na to nie poradzę, że natura mi taką Saharę sprezentowała Po różanym jeszcze potestuje Anti-aging.
Ojejujeju, kusicielko okropna! Na różany krem się właśnie czaję jak szczerbaty na suchary i tak się ślinię, i ślinię. Jak przetestuję pomarańczowy od Anuli () to zobaczę czy będzie może wystarczający, czy coś cięższego potrzeba. Bo też sucharek jestem jak Ty.
A pachnie on mocno różami?
Z Make Me Bio pewnie wezmę też balsam do ust, drogi, ale podoba mi się Kiss Me, a akurat pomadki w sztyfcie nie mam I jakoś bardziej lubię kupować z polskich firm
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora