Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy w ogóle warto wyjeżdżać za granicę? Czy lepiej ze sobą skończyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 00:23   #10
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy w ogóle warto wyjeżdżać za granicę? Czy lepiej ze sobą skończyć?

Cytat:
Napisane przez Helga88 Pokaż wiadomość
1. Konkretnie Trójmiasto. Powiadasz, że byle jaka ale jest? Owszem, zasuwałam w smażalni przez okres wakacyjny a potem fora ze dwora. A teraz nic, zero, null. Kompletny zastój.
2. CV, moim zdaniem, ma być przejrzyste, ma w nim być zawarte nasze doświadczenie, wykształcenie i umiejętności. Ewentualnie fotka, choć to moim zdaniem zło (nie)konieczne, bo teraz wyglądam jak chodząca śmierć i raczej pracodawca z tego powodu być może odrzuca moje oferty? Poza tym? Hmm... jak mam je napisać, żeby się wyróżnić? Pozaznaczać na kolorowo, narysować jakieś szlaczki, buźki? Proszę... nie osłabiaj mnie. A książki nt. pisania cv? Równie dobrze można z ich stron zrobić skręta, do tego są przydatne, bo jak nie masz znajomości te bzdury do niczego ci się nie przydadzą
Nie przesadzasz? Nad CV jak się popracuje, to można je wyróżnić i to nie jakimiś szlaczkami czy buźkami... Nikt nie miał tego na myśli. To raczej kwestia odpowiedniej formy, słownictwa... Poszukaj artykułów w necie jak pisać CV, jak pisac listy motywacyjne i dołączaj też listy... Czytaj artykuły jak się zachowywać na rozmowach z pracodawcą. Może gdzieś popełniasz błąd i może nawet nie wiesz gdzie... Popracuj ze znajomymi - poodgrywaj scenki jak na rozmowach kwalifikacyjnych, może oni zauważą jakieś błędy, których Ty nie widzisz. podobno dobrze jest też nagrać taką scenkę i zobaczyć samą siebie, spojrzeć na to z innej perspektywy. Sposób mówienia, gesty, postawa, wszystko jest ważne...
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując