Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-15, 09:41   #2380
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Inw ja mam Samsunga Galaxy Tab2, on jest na androidzie, jest duzo aplikacji, ja do Windowsa w ogole nie jestem przekonana, draznia mnie te kafelki, ale to kwestia gustu. Ja jestem z niego zadowolona, wlasciwie tylko internet przegladam, ale jest super przy karmieniu, aha no i tak jak senira pisala wez sobie z wiekszym ekranem, ja mam 10cali i jest akurat, wszystko ladnie i przejrzyscie widac.
Dzięki za podpowiedzi Le La!
Kurcze, na empiku nie widzę nic w okolicach 500zł w większym rozmiarze i wbudowanym modemem pod aero :/ To teraz muszę się zastanowić czy bardziej mi zależy żeby móc się dobić do netu gdzie bym nie była czy żeby wygodniej czytać na kanapie w domu

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Dziewczyny krótko/dalekowzroczne, znaczy z wadami wzroku - czy wszystkie byłyście na konsultacjach okulistycznych? Robiono Wam badanie dna oka? Mój gin stwierdził, że mogę sobie coś takiego zrobić (dostałam od niego namiar na jakiegoś super profesora), ale szczerze mówiąc nie widzi w tym wielkiego sensu, bo cc ze wskazań okulistycznych wykonywane są marginalnie i szansa na to, że znajdą u mnie cokolwiek poza krótkowzrocznością jest bliska zeru (a oczywiście wiem, że sama wada nie jest wskazaniem, musieliby mi zbadać siatkówkę oka - nigdy nie miałam takiego badania). I już zwątpiłam czy jest sens wydawać na to pieniądze, tym bardziej, że facet jest chyba na jakimś urlopie, kilka dni nie mogę się dodzwonić do jego gabinetu. Jak Wasi gin odnosili się do tematu "zwykłej" wady wzroku? Wysyłali na dodatkowe konsultacje?
Ja byłam i tak na konsultacji bo mi skoczyła wada i przy okazji dostałam oficjalny papier że mogę rodzić sn. Ale do zbadania czy ciśnienie i siatkówka ok to chyba nie potrzeba specjalnego profesora ze specjalnym sprzętem, to może umów się na zwykłą konsultację tam gdzie normalnie chodzisz?
Jeśli masz wątpliwości, bo np. wada jest duża albo miałaś coś z ciśnieniem/siatkówką wcześniej to warto sprawdzić, jeśli "tylko" krótkowzroczność to nie powinna być problemem.
Inw jest offline Zgłoś do moderatora