Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-16, 21:21   #4607
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już myślałam, że zakupy na iwos (te na zamówienie) okażą się moimi pierwszymi i ostatnimi w tym sklepie. Wszystko było do d...y jednym słowem. Długie oczekiwanie (bo zamówiłam w ddd), potem info, że nie mają dwóch produktów (zestawów FIN), na szczęście szybki zwrot kasy, no i dzisiaj się doczekałam, przyszła reszta zamówienia, ale okazało się, że mleczko ma zupełnie inny skład, niż w opisie na stronie był podany, czujecie moje rozczarowanie Napisałam meila do nich i zauważyłam, że jednak pani bardzo zależy na moim zadowoleniu, była bardzo uprzejma, chciała mi zwrócić pieniądze za to mleczko, ale żebym nie odsyłała go w ramach prezentu, no już wtedy padłam z wrażenia, ale nie zgodziłam się, jakoś nie mogłam, to mi wcisnęła bardzo dobry rabat na następne zakupy. Bardzo polecam. W razie problemów nie wymigują się. Pierwszy w sumie raz coś takiego mnie spotkało, takie podejście do klienta. Mleczko postanowiłam zaryzykować i używać (ma niestety trójglicerydy i inne zapychacze, na szczęście nie na początku składu), zobaczymy.

I dostałam próbkę Just HF.
A odżywkę kupiłam w tej wersji ylang, bo oryginalna mi pachniała kościelnym kadzidłem.
To miło z Pani strony Pewnie nas podczytuje i wyciaga wnioski Ja do tej pory sama raz zamawiałam na iwos.pl, ale mam dobre wspomnienia. Wysyłka była szybka, sprawna..jedynie jakoś próbek chyba nie dawali..ale może za mało zamówiłam

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dzisiaj dzień dobrych wieści,do mnie odezwali sie z KOSMETYKÓW MINERALNYCH w sprawie tego "naturalnego" błyszczyka Era minerals.
Bardzo mnie przeprosili i zaproponowali ze albo zwrócą pieniądze albo pokryje różnicę i wyśla mi na własny koszt błyszczyk Lily Lolo i tak też właśnie zrobie.Błyszczyka Era mam nie odsyłać ale przy tym składzie to sie mocno zastanowię czy go użyć.
Zrehabilitowali się
Cudownie! Czyli jednak dobry dziś dzień!!!!

A na koniec to i ja mam dobre wieści...dziś w skrzynce czekało na mnie awizo..a na nim do odebrania "nierejestrowana przesyłka, której kształt lub wymiar nie pozwalają na jej włożenie do skrzynki oddawczej" MYŚLĘ, ŻE TO MÓJ PIERWSZY IHERB!!!! Cudownie by było. Idealnie w terminie!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora