Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ślub i wesele - Nie zaproszenie 1 z rodziców
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-19, 20:49   #15
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Ślub i wesele - Nie zaproszenie 1 z rodziców

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
Witam,

Zakładam nowy temat ponieważ mimo starań nie znalazłam takiego wątku.

Chciałabym się dowiedzieć co myślicie i jak poradzić sobie z daną sytuacją od początku do końca

Historia wygląda tak...

Mój narzeczony nienawidzi swojego ojca, są skłóceni i nie odzywają się do siebie od 2 lat, wcześniejsze relacje przez lata były opłakane. Nie chce mieć z nim nic wspólnego, na jego widok, myśl czy słowo o nim reaguje agresją, złością. Wiele przez niego napłakał się w życiu.

Wszyscy starają się nam wmówić ,że rodziny się nie wybiera i że powinniśmy, ba! musimy go zaprosić.
Mój ojciec mówi, że on w takim razie też nie przyjdzie ,bo głupio - wiem ,że i tak by przyszedł.

Dziadkowie też mówią,że tak nie można. Że będą go pilnować ,żeby się nie awanturował itp. A to co mój przyszły mąż czuje wszyscy negują w imię tego ,co wypada.

Nie wiem jak to tłumaczyć wszystkim dookoła

Ja myślę, że lepiej zaprosić. To będzie taki piękny ukłon w stronę kultury i dobrego smaku. A jak z ojca taki tyran i ma takie negatywne nastawienie to niech sie od swojego Syna nauczy kultury
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując