Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-20, 22:20   #4757
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ja też kiedyś byłam konsultantką Ori. Tylko nie mów nikomu
Niezle Co bylo a nie jest nie liczy sie w rejestr

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Też mi się taki marzy...


Przydał by się, oj przydał. Ktoś może na jakąś wycieczkę z PL do DM się wybiera w najbliższych miesiącach?
Cloche z tym DM, to masz dobrze
Ambient Powder z Hourglass jest ponoc swietnym produktem, tyle ze tez nie do konca idealnym no i cene ma zaporowa... Moze wyprobuje ten od Alverde kiedy uda mi sie go jakos zdobyc o ile do tego czasu nie zbobie czegos swojego.

---------- Dopisano o 00:17 ---------- Poprzedni post napisano o 00:16 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44711267]Chwalę wszystkie nowe nabytki i pozytywnie zazdraszczam
Chciałam tylko zauważyć, że na iwos wciąż nie ma składów kosmetyków na zamówienie, a poza tym, jak już się znajdzie pożądany produkt na firmowej stronie to okazuje się, że on wcale nie jest naturalnynp. krem pod oczy Jason: woda, gliceryna, dimethicone...dalej już nie czytałam, bo początek mnie nie zachęcił...Ktoś może się nieźle naciąć, jeśli nie umie czytać składów, a i składanie zamówienia trwa wieczność, chcąc sprawdzić dokładnie składy zamawianych kosmetyków; podobnie zresztą jak oczekiwanie na nie;- no i wybór nie jest wcale oszałamiający, jeśli odliczymy te produkty, które nie nadają się na nasz wątek
Zajrzałam tam, bo zamarzył mi się jakiś fajny krem pod oczy czytaj: zalinkowany przez Czarnego Elfa, ale znaczna część tam wystawionych jest dostępna w naszych sklepach, a reszta to wielka niewiadoma, a jak już człowiek dokopie się do składu, to mu się odechciewa dalej szukać... [/QUOTE]

Jason tak ma. Nawet nie klikam juz na ich produkty na iherb bo sklady strasznie rozczarowuja niestety...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
susabee juz o kuleczkach alverde pisala - i fakt, to byly roze... ale tez super no a ja moge polecic wprawdzie niekulkowy, ale dajacy super efekt alverdowy bronzero-rozswietlacz: http://www.dm.de/de_homepage/alverde...duo-bronz.html nie ma widocznych drobinek, daje taki satynowy efekt.
Brzmi i wyglada ciekawie! Zainteresuje sie nim kiedys napewno!
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora