Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-20, 23:21   #4765
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Ciesze sie, ze przypasil ci Nutribiotic. Zaryzykuje stwierdzenie, ze pierwsza go na wizazu kupilam i jak widac innym tez posluzyl. Tani i wydajny. Mozna nim myc pedzelki i wlosy nawet. Oplaca sie. Skonczylam cale dwie flaszki. Teraz uzywam Yes to Tomatoes choc mam wrazenie, ze jest mocniejszym zelem.

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------



Moge napisac tu. Wystarczy popatrzyc na sklad. To jest produkt pozycjonowany jako ekskluzywny, taki Sephor'owy. Youtuberki go kochaja za efekt. I pewnie ja bym pokochala, gdyby nie sklad i dostepnosc. Przekleje sklad z ich strony:
Mica, Synthetic Fluorphlogopite, Boron Nitride, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Polymethyl Methacrylate, Silica, Octyldodecanol, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Sorbitan Sesquioleate,Magnesium Aluminum Silicate, Phenoxyethanol, Dimethicone, Sodium Dehydroacetate, Sorbic Acid, Polyacrylamide, Benzoic Acid, C13-14 Isoparaffin, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Laureth-7, Ethylhexylglycerin, Trimethylsiloxysilicate. May Contain: Titanium Dioxide (CI 77891), Bismuth Oxychloride (CI 77163), Iron Oxide (CI 77491), Iron Oxide (CI 77492), Iron Oxide (CI 77499), Red 7 Lake (CI 15850) - See more at: http://www.hourglasscosmetics.com/li....lQyL08xy.dpuf

http://www.hourglasscosmetics.com/lighting-palette/

Jedyne co sie im chwali to nie sa na bazie talku.
Tak myślałam... Czyli o skład tutaj chodzi. Muszę sobie powtarzać, że wcale tego zestawu nie chce.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gratuluję pięknych nabytków


też się czaję na te ich serum


no to teraz muszę przejrzeć te cyferki nadrukowane na próbkach bo mam ich całkiem sporo...
serum z zieloną herbatą naprawdę nie pachnie przyjemnie, Emilia zaproponowała, że to może być wina oleju z wiesiołka...ja nie wiem co o tym myśleć bo łykam sobie właśnie wiesiołka, już nie raz smarowałam nim twarz i on jak dla mnie w ogóle nie pachnie, ale wiadomo...są oleje i oleje...nie dowiem się już czy był przeterminowany bo akurat tego miałam tylko jedną saszetkę, którą już wyrzuciłam

wklejam też swoje nabytki


Chyba mam gdzieś próbkę tego serum. Muszę poszukać. Jak znajdę dam znać jak jest z moim.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora