Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włochy-wizażanki z Włoch cz. IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-23, 16:24   #883
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Włochy-wizażanki z Włoch cz. IV

Czesc Dziewczynki wlasnie wrocilismy od rana uf padam na twarz! z dzidziusiem wszystko w porzadku caly i zdrowy! lekarz na mnie nakrzyczal, bo co i raz do niego: il cuore tutto bene, i reni...le dita sono tt e 5? zapewne mysli, ze nie jestem zbyt normalna, ale za co mu place hehe na 280 e nas skasowal o mamma mia ta ciaza nas fortune kosztuje, ale dobrze ze wszystko ok...
w drodze powrotnej zahaczylismy o CH dl malego kupilam dresik, spodnie i takie tam, przymierzalam fajny plaszczyk zimowy z Desigual, ale juz sobie darowala, bo bede przeciez tyc i na przyszly rok moze byc niedobry

cucciola79 wczoraj Flavcio pol wieczoru mi mowil, ze nie chce isc sam do przedszkola, serce mi pekalo, ale jutro go zaprowadze chociaz na 30min, czuje ze ciezkie chwile nas czekaja no ale nie moze byc takim mammone
my teraz uczymy sie takiego fajnego wierszyka: Mam 2 latka 2 i pol, glowa seigam ponad stol...poszukaj w necie rewelacja

bambi
co Ty nie przesadzasz niech sobie auto wynajma...a skad wezma foteliki dla dzieci? zeby mnie tak goscili w Pl...moze ja do Ciebie przyjade hehe

evelinarav no jak byla ostatnio u mnie ta moja kosmetyczka to nawinal sie temat, ze sie odchudza, ale codziennie makaron wcina, ale ponoc taki al dente nie jest tuczacy...moze i tak, ale to zawsze weglowodany

lubiewiedziec paszport to chyba w konsulacie sie zalatwia, ja malego tylko zarejestrowalam w Pl jak bylam, ale nie wyrabialam mu paszportu, wystarczy dowod osobisty teraz

ah ginek mnie zwazyl juz 56kg na wadze!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow

Edytowane przez principessina
Czas edycji: 2014-01-23 o 16:26
principessina jest offline Zgłoś do moderatora