Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zachowanie przyjaciółki.. - mam prawo czuć się urażona czy przesadzam?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-26, 19:59   #27
Kasiiik7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 81
Dot.: zachowanie przyjaciółki.. - mam prawo czuć się urażona czy przesadzam?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
A ona ma jakiegos faceta?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tak, zaczeła sie z kims spotykac i bylo ok a powiedziałabym ze sielankowo, a jak jest teraz nie wiem nawet.. mam nadzieje, ze ok.
przed nim tez miała super faceta (zostawiła go ona, swoja droga była z nim 2 miesiace i wtedy praktycznie w ogole czasu dla mnie nie miala, bo tylko on i on, a jak sie jej znudził i zerwała, to od razu mnostwo czasu) wiec nie jest to chyba zazdrość o mojego..

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Dziewczyny, pomocy.
Bo generalnie po tej sytuacji z lajkowaniem gadałyśmy na fb (ale o takich sprawach mocno ogólnych - studia, praca) i w ten piatek napisałam jej smsa co robi w srode lub czwartek (mam akurat wtedy 2 dni luzu i chciałam sie zobaczyć) i okazalo sie ze ma te dni akurat wolne, odpisała mi cos w stylu 'mam wtedy wolne. a co ?'
no wiec napisałam jej, ze zapraszam na pizze, dobre winko i pogaduchy.
nie odpisała nic, do teraz, a zaraz jest poniedziałek
na fb aktywna, zmieniła zdjecie profilowe etc - odpowiedzi zero od piatku, ani przez sms, ani przez fb.
mam to rozumiec, ze wciaz jest w jakis sposb zła, ze odwołałam zwykłe wyjscie na piwo bo sesja, czy moze po prostu ona zaczyna mieć mnie gdzieś :/ ?.
generalnie jest mi przykro bo zawsze uwazałam ja za najlepsza przyjaciólke a teraz mam shizy ze ona przez ten czas uwazala mnie po prostu za kolezanke, ktora aktualnie zaczyna miec w pupie...

Edytowane przez Kasiiik7
Czas edycji: 2014-01-26 o 20:00
Kasiiik7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując