Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-29, 11:57   #2464
guapissima
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 315
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Inw pwoodzenia



Zawsze jak ktoś mówi w ten sposób to czekam na tekst "narobiliśmy w pieluchę"



"Zaraz jak Ci bączusia puszczę prosto w..."



Wychodzi na to że musisz siedzieć na wizażu dopóki młody się nie obudzi



Ciekawe co na to mąż tej koleżnaki. I jak tam kondycja ich związku po 3 latach czegoś takiego



Prądy w kosmosie nie te, to się dzieci nie nauczyły poprawnie mówić. Niestety, głupi ludzie też mają wydolne gonady i prawa człowieka, mogą się mnożyć i wychowywać na swój obraz i podobieństwo

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


Niektórzy ludzie przywłaszczają sobie np. rowery czy samochody, inni przywłaszczają sobie portfele, a Twój TŻ akurat dziecko sobie przywłaszczy, i ta skołonność wynika z jego "niepolskiego" pochodzenia? Jak meblościankę sobie dziecko przywłaszczy Dziecko to nie rzecz, nie należy ani do matki ani do ojca
Kto Ci walnął tym tekstem o przywłaszczeniu dziecka?

Kolezanka, poniewaz stwierdzilam, ze na poczatku wyrobimy Leonowi tylko paszport fr. bo bedzie szybciej. O obywatelstwo tez nie wystapie od razu, bo z tym jest troche zamieszania, poniewaz Polska nie uznaje podwojnego i wolalabym to zalatwic w kraju, a nie przez ambasade, bo mam kilka pytan
Wiec uslyszalam, ze jestem nieodpowiedzialna itp.itd.

Czy ktoras z was cierpi na hemoroidy ? Przy porannym prysznicu zauwazylam cos co mi na nie wyglada Tylko o tym marzylam na tydzien przed terminem porodu!Co ja mam z tym zrobic????Ani nie boli, ani nie przeszkadza, ale nie chce tego tam miec!!
guapissima jest offline Zgłoś do moderatora