Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-02, 16:54   #337
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez kasiamagda Pokaż wiadomość
Jak widze te chore ceny w polskich sklepach to mi sie cos robi . Nie chce byc posadzana o reklame, bo absolutnie nie jest to moim zamiarem, ale TU macie olej inca inchi bio, certyfikowany przec ecocert, w normalnej cenie : niecale 4 euro za 30 ml i niecale 12 euro za 100 ml. Swoja droga polecam - swietny olej.

Pojecia nie mam, ile wysylka do Polski, ale za zakupy w kwocie 50 euro nie placilam za wysylke do Niemiec nic . I jescze dostalam rabat 18 euro na kolejne zakupy

A, i maja swietne wlasne kosmetyki certyfikowane, o np: zel aloesowy (nativ)certyfikowany ecocertem o skladzie:
Aloe barbadensis leaf juice*, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Xanthan gum, Arginine. w cenie 12 euro za 250 ml lub 7 euro za 100 ml..,
czy wiele innych o fajnych wg mnie skladach i w fajnych cenach. Mydelka sa milusie, np z oslim mlekiem

Pozdrawiam


---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

tej z kokosem nie ma w promocji, ale jest arganowa
bierz też arganową
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora