Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 17:01   #1700
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Dzięki Udało mi się kupić na stoisku firmowym Ziaji za ok. 18 zł. Akurat teraz się przeprowadziłam i mam blisko, więc będę tam częstym gościem .



Ja mam, tzn. Ziaji użyłam dopiero raz, ale zależy co chcesz dokładnie wiedzieć. Od razu mogę stwierdzić, że to są 2 zupełnie różne kremy. Vichy faktycznie matuje, ale za to smuży na biało i ciężko go rozprowadzić, do tego w taką pogodę wysusza skórę. Moim zdaniem lepiej nadawałby się na lato, chyba że faktycznie zależy Ci na matowieniu. Dodatkowo niesamowicie podrażniał mi oczy, mimo, że nakładałam go daleko od nich. Ziaja matująca raczej nie jest, powiedziałabym, że wręcz przeciwnie , ale póki co podoba mi się dużo bardziej niż V. Nie bieli, nie smuży, nawilża. Skóra po jej nałożeniu lepiej wygląda i do wieczora jest taka milutka . Porównałabym ją do filtrów Lirene, jeżeli kiedyś używałaś. Oczu mi nie podrażniła, mimo, że wczoraj dużo chodziłam po mieście. Na - to, że nie matuje, ale coś za coś. Moim zdaniem lepsza na teraz niż Vichy, ale w lato mogłaby się nie sprawdzić.

Dodam, że mam skórę, która świeci się po wszystkim, więc może u innych matuje, u mnie
Ojej, mam nadzieję, że dam radę go zmatowić. Jeszcze swojego nie otwierałam, bo wciąż używam skin79 i nie chcę niepotrzebnie zaczynać nowego opakowania a potem rzucić w kąt na jakiś czas.
Ale czytałam, że konsystencja jak na matujący produkt dość ciężka, dlatego stwierdziłam, że zimną może się sprowadzić. natomiast latem będę sięgać tylko po filtry japońskie - dla mnie lepsze nie istnieją.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora