Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-04, 10:19   #1939
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.23

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Usuni\ecie dwóch migdałków - wiek 20+ - ktoś miał?


bardzo straszne, załujecie? Umieram ze strachu bo przeczytalam forum netkobiety - i tam pisza ze bol taki ze sie mdleje, ze jesc sie trzeba nauczyc na nowo, ze czesc jedzenia wydostaje sie nosem (plyny), ze jak sie je to sie krztusi, ze skrzepami krwi sie pluje - JA JE**E! JAKIŚ HORROR, rzeczywiscie tak jest? ja myslalam ze to prosty zabieg, zero komplikacji..!
Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
Friese, to jest cecha osobnicza. jak z ósemkami. jedni będą łykać ketonal i dalej będzie masakra, a inni, przejdą bez problemu. podobnie z migdałkami. częściej się spotkałam z tym, że nie było jakiejś tragedii po zabiegu. przynajmniej u moich znajomych tak było.
szprotka ja moge cierpiec miesiąc po zabiegu ale Ci ludzie przedstawiaja to tak jakby ich życie było DO KOŃCA ŻYCIA SKAZANE na cierpienie, na to ze jędzą i wylatuje im nosem, że nie mogą dokładnie przełykać, że zatykają się uszy itp.

Jaby ten zabieg zmienil ich zycie w bol i cierpienie i niepelnosprawnosc od strony przelyku / nosa / uszu
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora