Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI 2013
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-04, 11:14   #4560
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie V i VI

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Czasami
Ale jak jest na etapie, że ma wszystko w nosie i musi pomacać, to se można,Paulinka, Paulina, Bąbel, Urwis ... nawet na klaskanie nie reaguje.
Ten kontakt to w sumie ja mówię"kontakt" a to wystający kawałek listwy przepięciowej zza mebli. Niestety wystaje ten koniec z przełącznikiem co się świeci na czerwono. Nie ma jak schować, bo wyłączamy to na noc ...
u mnie reaguje tylko jak jej się nudzi, więc podobnie
no tak, to rzeczywiście kiszka z tą listwą, a nie da się jej jakoś na szafkę dać albo jeśli za krótka to wymienić na dłuższą i u góry położyć? Tak tylko rzucam pomysł, nie wiem czy za konieczne to uważacie skoro tylko przycisk wystaje

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
no co Wy przecież to sa zabawki, ja myslałam, że prawdziwe szczurki hodowlane dzieciom kupiłyście
zawiodłam sie



jestem za! najlepiej coś wynająć i zarezerwować możliwe jak najbliżej centrum coby było wygodnie przyjezdnym. Bo to już nie będzie zlot lokalny tylko ogólnowizażowy
A w galerii przy dworcu nie ma takiego miejsca, coby szlo siąść, kawy się napić i dzieci do jakieś bawialni wpakować ?
taaa i dajemy dzieciom do gryzienia ogonki żywych szczurków

ej no ja matka wariatka nie zostawię dziecka w bawialni, ja się z nią będę bawić do 18stki

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
deb, to ja 7 przytylam, a juz w 7mym mies. w pracy mi mowili, ze mam ogromny brzuch dobrze, ze mnie pod koniec nie widzieli! no ale to zapracowani ludzie, skad maja wiedziec, jak ciezarna wyglada...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Florek wywija jak szalony. wspina sie po mnie, po barierkach, staje, siada, kleka, steka az sie zgrzal biedny. trenuje z ambicja mamusi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------



a co, chcesz Nine potem “zapomniec“? wygodna! nie ma, bedziesz musiala cala gromadke miec na oku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nooo proszę mnie tu nie pogrubiać jeszcze bardziej! tamci Twoi to dokładnie nie wiedzą jak ciężarna wygląda! A moje 15 kg to nie jakoś dużo to maksimum w normie
koleżanka z którą się teraz widzieliśmy przytyła 25 kg, urodziła po terminie syna 48 cm 2200 g
u mnie to chociaż wiadomo gdzie z 10 kg siedziało = 4240 Helena, a pozostałe 5800 stawiam że to były wody i łożysko (lekarka i położne mówiły że strasznie dużo wód miałam i wielkie łożysko). więc w dupcie mi poszło tylko 5 kg

wow Florek staje? Ale siłacz!!!
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora