Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-05, 16:33   #9
Beauty Express
Przyczajenie
 
Avatar Beauty Express
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 29
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Diamond Cosmetics Poland Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Od niedawna w ofercie mamy 108 kolorów lakierów hybrydowych SEMILAC, więc jest w czym wybierać.
Jeśli chodzi o kolory 016 (Grunge) i 031(Black Diamond) to należy je utwardzać tylko pod lampą cyfrową. Wprowadziliśmy już specjalne oznaczenia na etykietach.


Pamiętajcie, że warunkiem wykonania prawidłowego manicure hybrydowego konieczne jest dobre przygotowanie paznokci. Wszelkie problemy z podchodzeniem powietrza czy odwarstwianiem się masy są spowodowane: nieodsunięciem skórek, niedokładnym zmatowieniem płytki, pozostawieniem zanieczyszczeń, a także pozostawieniem wilgoci i nieodtłuszczeniem powierzchni. Uważajcie także, by nie zalać skórek masą i nakładać cienkie warstwy lakieru.


Jeśli chodzi o primery, to są one bardzo ważnych narzędziem podczas przygotowania do wykonania manicure hybrydowego. Mają za zadanie zwiększyć przyczepność masy do naturalnej płytki, odtłuszczać i odkwaszać płytkę.

W razie jakichkolwiek pytań, co do produktów SEMILAC, pytajcie
Pozdrawiamy
Szkoda, że tak późno, bo po nałożeniu koloru 016 - Grunge, miałam 3 reklamacje, a jak zdajecie sobie sprawę, głupio jest świecić oczami przed Klientką: niezadowolona - nie wróci i raczej koleżankom nie poleci
Co do cyfrowej lampy - czy to nie mylenie pojęć? Chyba chodzi o lampę LED? Bo w moim rozumieniu cyfrowa oznacza, że posiada cyfrowy wyświetlacz . Poprawcie mnie jeśli się mylę...

Dzięki za "dobre rady", każda manicurzystka pracująca w Salonie dobrze zna zasady prawidłowego nakładania lakieru i przygotowania paznokcia. W moim przypadku lakier odchodził nie przez złe nałożenie, tylko przez problemy z konkretnym kolorem/składem lakieru - co sami stwierdziliście, pisząc, że musi być inaczej utwardzany.
Warto by było poinformować o tym fakcie swoich dystrybutorów, bo w hurtowni, gdzie kupowałam lakiery, nic o tym nie wiedzieli, a w ich posiadaniu na pewno są jeszcze buteleczki bez dodatkowej informacji.

Co do reszty kolorów - nie mam zastrzeżeń. Na prawdę są piękne, super napigmentowane, ładnie się trzymają. Nie mam też żadnego problemu z bazą czy topem - zawsze używam bazy i topu producenta danego lakieru.
Jakbym się miała czepiać, to wolałabym węższy pędzelek , bo wygodniej by się pracowało...

I jeszcze pytanko: Czy wśród nowych kolorów są perłowe? Bo klientki się dopytują, a w sklepie internetowym ciężko stwierdzić jaki kolor jest na prawdę. Czy są w Warszawie hurtownie stacjonarne, które mają waszą pełną ofertę i wybór kolorów?
__________________
<ciach_reklama>
Beauty Express jest offline Zgłoś do moderatora