Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-10, 19:35   #2811
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: Oszczędzamy, więc tytułu nie wymyślamy! Część VIII - nie ostatnia :)

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A co chciałaś sobie kupić z tej serii Vichy? Ja miałam kiedyś podklad dermablend i ładnie krył, a obecnie używam pharmaceris i mi w miarę pasuje najlepiej iść do drogerii i wziąć próbkę podkładu - pomalować się na spokojnie w domu i wtedy wiesz co i jak.
Chcę podkład sypki i korygujący. Ja dla Vichy kiedyś pracowałam, miałam trochę próbek od nich i sobie zawsze chwaliłam.

U mnie też jest taki problem, że czasem mogę używać jednego podkładu dłuższą chwilę, a czasem wystarczy mi kilka użyć i muszę go odstawić bo się do niczego nie nadaje. Na szczęście często robię z koleżankami wymiany, więc w sumie nic się aż tak nie marnuje. Zawsze mam coś w zamian.

Pharmaceris używałam i też sobie chwaliłam, ale chcę dać cerze odpocząć od niego.

Zastanawiałam się jeszcze nad pokładem z Clinique (też próbowałam), ale w sumie na jedno wychodzi. A jednak cena tego drugiego jest 2 razy droższa (a oszczędzamy

Co do tematu dziś nic. Jutro za to pewnie będzie spowiedź
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując