Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-11, 13:20   #2014
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez ceciii Pokaż wiadomość
Dodoo! No co Ty opowiadasz? Dobrze jest! Troszkę ćwiczeń i kostium dwuczęściowy wita
Taaaa chyba kostium clowna
Tak wyglada z rana, przed sniadaniem, po posilku jest miazga. Myslalam, ze to wszystko bedzie prostrze, patrzac na fotki, ktore wstawiaja laski na profilu Chodakowskiej, po 4 miesiacach maja nowe cialo, a ja tkwie w tym samym po 4 miesiacach.
Cwicze tylko dlatego, ze moze kiedys cos sie ruszy, na cuda juz nie licze, a wszelkie zdjecia szczuplutkich dziewczyn staly sie dla mnie demotywujace.
Jak pomysle sobie o lecie i krotkich spodenkach, to juz wiem jak bede sie czuc znowu jak gigant ;( a przeciez nie jest tak, ze nic nie robie!

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Wlasnie skonczylam drugi trening:
- blogilates niby na boczki, minute przed koncem wylaczylam, dziwne to bylo, czulam tylko bol w karku i nic wiecej...
- no more muffin top z xhit-em jesli sie nie myle, bardzo to lubie, dopiero 3 raz cwiczylam ale fajne.
- xhit cos tam victorias legs, wynudzilam sie, typowe machanie nozka hehe, nie dla mnie.
- cardio 7 min z xhitem, takie nawet, nie zmeczylam sie specjalnie.

Lacznie okolo 45min i rozciaganie.

Teraz popijam zielona herbatke mniam
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora