Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-11, 17:50   #378
J0zefina
Raczkowanie
 
Avatar J0zefina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 425
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

wieczór....

za chwilę kąpanie a mam nadzieję potem spanie
pół dnia spędziłam dziś u mechanika a drugie pół wracając od niego w korku, jestem wykończona, niewyspanie z mała to przy tym relaks a moja mama mówi do mnie że Misia dziś długo i ładnie spała, obudziła się na karmienie i dalej w kimonko czemu akurat dziś gdy byłam poza domem?

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
dziewczyny od którego tygodnia wkładacie dzieci w foteliki leżaczki bujaczki ?
Moja mała jutro kończy miesiąc : (już??????) i jeszcze nie wkładałam jej, po pierwsze jakoś mam wrażenie że ten leżak wymusza na niej dziwną wygięta pozycje, po drugie nie ma takiej potrzeby bo Ona dużo śpi, a jeśli nie to nawet przyjemnością jest dla mnie jej ponoszenie

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie jakiś sklep stacjonarny ze stanikami w Warszawie? Pomierzyłam się wg alles i wychodzi mi 75J, mają tylko jeden model w tym rozmiarze i widzę że to kształt który mi zwykle nie leżał. Może ja źle mierzę? Mam teraz na sobie 75G stare i pod biustem nawet ciaśniej by mogło być, ale nie wiem czy to nie przez możliwe rozciągnięcie, miseczka zdecydowanie za mała, ale żeby do J skoczyła? Gdzie ja taki namiot kupię? Boję się przez sieć, na żywo mi zwykle ciężko dobrać Wiem że w Piasecznie jest sklep z dziwnymi rozmiarami, ale nie wiem czy do karmienia też mają, no i tam sama nie dojadę w sensownym czasie, a malucha takiego do centrum handlowego nie zabiorę przecież.
No co Ty to nie jest dziwny rozmiar dziwni są producenci że jeszcze nie zauwazyli ze kobiety sa różne i nie noszą tylko 75b Z tego co wiem to "uświadomionych" sklepów w stolicy dostatek poszukaj tu:
http://stanikowamapa.prv.pl/ ja mimo wszystko zachęcam Cię do zakupów przez internet, na ebay brytyjskim albo brastopie kupisz stanik za połowę albo i mniej tego co w polskim sklepie.


Kuapouszka

Jaszcurka 3maj się dzielnie

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Oczywiście kciuki za małego Juleczka

a tu jeszcze odnośnie biustonoszy:
http://jastin.pl/karmniki.html
Przerobienie na karmnik kosztuje 35zł potem mogą ponoć przywrócić do stanu pierwotnego. Nie korzystałam bo sama sobie przerabiałam staniki wg instrukcji: http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...e-karmnik.html (ja używałam specjalnego zapięcie zamiast chaczyka od ramiączek) ale jeśli ktoś nie ma czasu to może akurat

Dziś znowu wróciła do mnie jakaś nostalgia ciążowa.. jechałam autem, w radio piosenka któa bardzo z ciążą mi się kojarzy i jeszcze jechałam w kierunku gabinetu mojego lekarza.. szok, przeciez to było wczoraj a jutro Misia skończy miesiąc

Edytowane przez J0zefina
Czas edycji: 2014-02-11 o 17:52
J0zefina jest offline Zgłoś do moderatora