Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paniczny strach przed ciążą.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-15, 19:02   #2
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Paniczny strach przed ciążą.

Cytat:
Napisane przez leeemonka2 Pokaż wiadomość
żadne zabezpieczenia nie są w stanie mnie uspokoić, wręcz mnie stresują działaniami niepożądanymi - przyrost wagi, trądzik, rozregulowanie miesiączki, ewentualność pęknięcia gumki... Mam wrażenie, że skoro dana metoda jest skuteczna na 99%, to dlaczego miałabym nie być tym 1%? Nie chcę mieć swoich dzieci, ani w przyszłości, ani tym bardziej w najbliższym czasie...
Słyszałyście o podobnym problemie? Możecie coś poradzić? Nie umiem nawiązać bliskiego kontaktu z żadnym facetem, bo wiem, że to doprowadzi do seksu, którego niepożądanego skutku boję się najbardziej w świecie.
nie tylko słyszałyśmy, mogę Cię zapewnić że nie jesteś sama z takim problemem (duża obawa przed ciążą i co za tym idzie pełnym zaangażowaniem się w związek i sprawy łóżkowe które mu towarzyszą). Przyjaciółki mnie rozumieją (niektóre same tak mają), faceci nie bo to nie oni będą musieli w razie kłopotów męczyć się z dzieckiem, ciążą i co najgorsze-porodem. Słowo "poród" mnie przeraża, do niedawna myślałam nawet że chyba wynajmę panią która urodzi mi dziecko (mimo że to nielegalne
Edit: generalnie 80% tego co napisałaś mogłabym napisać o sobie, więc rozumiem Twoje obawy doskonale.

Edytowane przez 201703061208
Czas edycji: 2014-02-15 o 19:04
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując