Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-18, 13:50   #3073
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez b_domi Pokaż wiadomość
Może skoro weszło głębiej, to już stopniowo powchodzi i zejdzie? Smarowałabym chyba czymś gojącym, w moim przypadku byłby to olej z pachnotki albo tamanu- poza tym do dermatologa.

Ale teraz uwaga, nie uwierzycie
Byłam wczoraj u dermy, wszystko fajnie, wyniki dobre, dawka zwiększona (po dwóch miesiącach z 20mg teraz będzie 40mg), dostałam nawet jakieś próbeczki z avene. Pytała o skutki uboczne- mówiłam o standardowej suchości ust, oczu, delikatnym przesuszeniu na całym ciele wyglądającym miejscami nawet nie jak sucha skóra, tylko jak uczulenie czy skóra atopowa. Pogadałyśmy, po czym na koniec stwierdziłam, że powiem jej jeszcze o czymś, tak bardziej dla siebie, że się zwierzę lekarzowi z jednego uciążliwego aspektu- jak wielu z was, powychodziły mi czarne wągry na sam wierzch i ani nie chcą wracać do środka, ani samodzielnie wychodzić (szczególnie sporo ich na czole). No i powiedziałam jej, że to teraz dla mnie jedyny problem na skórze i że strasznie się męczę żeby to zostawić w spokoju, ale jestem dość dzielna.

A co pani doktor na to?
"Jak wychodzą na sam wierzch to może sobie je pani spokojnie pousuwać, tylko delikatnie"

Normalnie padłam
Hahahaha
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora