Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-19, 22:15   #83
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mama pokaż cały świat, bo ja nie chcę leżeć tak! Mamusie XI-XII 2013r. cz. II

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Hmmm... Może przemywaj kalium,smaruj tą maścią cholesterolowa. A to się nie nasiliło po tabsach anty? Może to od hormonów?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no włąsnie nie od tabsów, bo to tez sprawdzałam, mam te same tabsy co przed ciążą.. poza tym na początku po ciąży nie brałam a tez miałam. Zaczeło sie zaogniać jakoś 1,5tyg przed wzięciem tabsów... . Tak o samo z siebie, nie mam pojęcia, moze nabiał bo dziennie wpierdzielam cos z mlekiem, albo masło. no cokolwiek to praktycznie u mnie nabiał dzień w dzień. ale dermatolog powiedziała mi ostatnio ze po nabiale całkiem inaczej to wygląda. W ciaży też miałam, ale miałam np. 2 dni a potem przez tydzień nic. i nie było tego tak widać, teraz mam to takie zaognine i na pół twarzy [no do oczu. ] ale nie mam pojęcia co mam stosować i szczerze boje sie tego ocieplenia, bo szalik pójdzie w odstawkę a jak ja sie pokaże. Moze przesadzam ale uwierzcie mi ze wygląda to gorzej niż najgorszy trądzik.
Jutro kupie cos wiecej z tej ziaji a recepte musze miec od lekarza dermatologa??
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora