Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.5. świętujemy Roczek.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 09:27   #1910
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.5. świętujemy Roczek.

Tasiu bardzo bardzo mi przykropodpisuję siępod słowami Nestelle, a Was mocno:przzytul: nie ma nic gorszego niż płacz dziecka dla mamy

Alliw my mamy nieco mniej km:/staramy sięjeździć do Nich albo Oni do nas. Choć po stokroć wolałabym mieć Ich blisko.

Kasiu, brawo, bardzo się cieszęmieszkanie jest urządzone?

Hally, na pewno emelki znajdziesz w sklepie: Zdrowa stópka mi pani tłumaczyła, żeby bucik miał sztywny zapiętek, miekką, wyprofilowaną poddającą się podeszwę żeby dziecko nie miało problemu z pracą stópki, no i chciałam żeby były skórkowe.
Mamy dokładnie takie:http://allegro.pl/emel-e-1520-roczki...903646973.html
Fajnie, że J. zakumała o co chodzi z pchaczemmi się śmiać chcało z tych pierwszych prób chodzenia Zosi bo dokładała sobie "km" szukając oparcia przy ścianach

Kwiatuszku za Karolkowe spanie
Chyba poszukam jakieś stare legginsy bo moje spodnie piżamowe w kratkę coś nie służą
Sprytne dziewczyny z tym zdjęciem
Może nikt nie pomyślał, że to żółte to portfeli dobrze!
Buciki narazie po domu.
Z tym progiem to pobiłaś wszystko moja sis jak była mała i zobaczyła schody w domu u Babci to chciała cały czas na nich siedzieć no bo jak to schody w domujak u nas tylko na klatce.

Agne, pięknie

Nestelle, brawo za wagę Roszkowąmam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej
Kubunia mi szkoda:/ ale bal będzie to może szybko zapomni
I żeby piekarnik się dało naprawić szybko

Dragusiu jak nauka?

Moderna takie olanie systemu to czasem dobry pomysł
o krople pytałam pediatry do którego chodzimy prywatnie-powiedział, że kilka kropel do miski z wodą postawionej w pobliżu pokoju dziecinnego pomoże, nie zaszkodzi.

Malpko co u Was?

Lunka nigdy nie mów nigdyja na studiach też mówiłam:wracam do siebie i zostaję d o emeryturychoć życzę Ci z całego serca żebyś nie musiała rozważać przeprowadzki

Scarlett, zmartwiłam się

Pani cieszę się, że kropelki przyniosły ulgę
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora