Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Koty - część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-21, 20:07   #2808
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Rybiorku bardzo cenie rady Malli (i w sumie to wszystkich tutaj na watku), jestem poczatkujaca kociara, ale naprawde sie staram, obserwuje, czytam, szukam.

Zgadzam sie z Toba co do corki, ilez razy juz z nia rozmawialam na ten temat, to glowa mala. Niestety wchodzi teraz w taki wiek, ze wydaje jej sie, ze wszystko wie najlepiej, ale ostatnio nie miala zadnych nowych zadrapan, wiec chyba zalapala.

Przyszlam tutaj z pytaniem, co jeszcze moge zrobic, czy to, co robie jest wlasciwym postepowaniem.

Bo z drugiej strony JAK mam przewidziec, czy Leos bedzie chcial byc glaskany czy nie, kiedy lezy sobie spokojnie, jest zrelaksowany. Nie mowie tu o sytuacji gdy macha ogonem czy kladzie albo strzyze uszami, czy szaleje z Kitka. Mowie o totalnym relaksie.

No chyba, ze nie glaskac wcale, chyba ze podejdzie. Ale wtedy tez potrafi capnac zabkami. Calkowicie nie glaskac? Tylko czy to bedzie dla niego dobre?
Moja kicia tez czasem ugryzie. Jak sie jej nie glaszcze w ogole caly dzien to pozniej sama przychodzi w łache i sie tuli
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora