Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kłopot ze sformułowaniem tezy do prezentacji maturalnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-22, 17:05   #4
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Kłopot ze sformułowaniem tezy do prezentacji maturalnej

Cytat:
Napisane przez Jace Pokaż wiadomość
To akurat nie jest prawda, więc nie wprowadzaj dziewczyny w błąd. Teksty kultury =/= teksty literackie. Tekstami kultury nazywamy wszystkie wytwory kultury, czyli też malarstwo, rzeźbę, film itd.

Autorko, poczytaj, poszukaj, zgłębiaj temat, a teza sama się wyklaruje. Nie wiem, co umieścisz w prezentacji i jakie wnioski wyciągniesz, więc jak mogę wymyślić tezę za Ciebie? Ty masz tę tezę obronić, nie ja. Wskazówka: przeanalizuj, jak to wyglądało na przestrzeni lat. Rola się zmieniała czy nie? Wizja piekła, nieba, czyśćca (jeśli koniecznie na tym chcesz się opierać) pozostała taka sama czy nie?

Ech, jakoś nie widzę zestawienia Dantego i tego, co wybrałaś. Zresztą "Boska komedia" nie jest łatwa i błagam, jeśli nie zamierzasz przeczytać, to sobie daruj. Sama ją miałam w prezentacji, dlatego dobrze radzę.
ok, pomyliłam z tekstami literackimi, za szybko przeczytałam wypowiedź, przepraszam.

Ale gra? na boga. jak dobrze, że już nie będzie prezentacji bo to produkcja nierobów.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując