Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do wiosny w ogrodzie i na balkonie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-23, 13:19   #15
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Przygotowania do wiosny w ogrodzie i na balkonie

Cytat:
Napisane przez pinaplesss Pokaż wiadomość
Na mnie dziś taka niespodzianka czekała na trawniku i ogrodzie)
U mnie też już przebiśniegi zakwitły Wczesne tulipany czy hiacynty mają już całkiem spore listki. Pogoda jest już taka, że aż chce się wyjść do ogrodu i chociaż przez chwilę popracować przyglądając się temu, co już zaczyna rosnąć.
Niedługo chyba trzeba będzie robić opryski? U mnie zawsze czereśnia wymaga pryskania, bo w przeciwnym razie strach pod nią przejść, tyle ma mszyc.

Tak przy okazji: macie jakieś sprawdzone internetowe sklepy ogrodnicze, gdzie kupujecie nasiona i sadzonki?
Do tej pory raz kupiłam nasionka na allegro i parę razy cebulki poprzez znajomego arch. krajobrazu, który robi co roku duże zakupy w pewnym sklepie (dzięki temu mam sporo ciekawych odmian tulipanów) i to by było na tyle moich doświadczeń w tej materii. Nie chcę biegać od sklepu do sklepu, szczególnie, że żaden ze sklepów ogrodniczych u mnie nie ma ogromnego wyboru, super cen, ani kompletu nietypowych roślinek. Królują podstawowe nasiona, które ludzie kupują co roku, a reszta niekoniecznie i za dobrymi odmianami musiałabym się nachodzić.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2014-02-23 o 16:33
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując