Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-24, 10:10   #738
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Coraz większe nasze brzuszki, w czerwcu będą już maluszki cz.II

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu też nie trzeba mieć dla dziecka tych rzeczy jedynie pieluchy jednorazowe i chusteczki nawilżające resztę zapewnia szpital
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
ciuszków na razie nie, dopiero na wyjscie
pieluszki tylko kilka sztuk (>10 szt. to na pewno wezmę), najwyżej jak braknie to Biedronka jest nie daleko i mąz podskoczy po pampki, bo szpital daje ileś tam sztuk a zakładając poród SN, to długo nie poleżę, max 2-3 dni, niektóre to już na drugi dzień wychodzą
Może to i fajna opcja z ciuszkami od szpitala ale u nas bardzo podkreślali rolę kocyka i z tym się zgadzam
Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Witam się padnięta ze zmęczenia, ale szczęśliwa Zaczęliśmy dzisiaj remont no i przecież nie mogłam tak bezczynnie siedzieć, więc pomogłam szpachlować, zrywać tapetę, a teraz siedzę i usypiam
gratuluję rozpoczętego tygodnia ale od teraz to tylko pomagaj wydając polecenia
Cytat:
Napisane przez Mala_Czarno_Biala Pokaż wiadomość
Netto są 3: Na Szyowcowej, Sołtysowickiej i Kiełczowskiej w razie czego A mogłoby być więcej, choć niekoniecznie od razu tyle co Biedronek...

Słuszna uwaga, nie pomyślałam o tym. Muszę czegoś poszperać za możliwościami.
ciekawe od czego to zależy że we Wrocławiu są 3 a w stolicy żadnego?
I co znalazłaś jakiś fajny krem na słonko?
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
KP - ja bylam pewnie ze od razu uda mi sie kp , baaa nawet nie przychodzilo mi do glowy ze bede miala z tym problem. Niestety synek nie chcial zlapac sutka , plakal z glodu , ja z bezradnosci .. az w koncu poszla pompka w ruch i tak pompowala co 3h dzien i w nocy i podawalm w butli. Mam nadzieje ze teraz corcia zlapie piers bo bedzie ciezko z dwojka dzieciako i pompowaniem.

Wrzucam Wam jeszcze swoj brzuszek w 23tc i zdjecia z usg malutkiej
Stopka , nozka , roczka i buziaczek
Oby córa szybko załapała z karmieniem
śliczny malutki brzusio zazdroszczę no i córa
Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
witam się z wami chora prosto spod kołderki...
chciałam zacytować, ale wsysło mi - to pewnie przemęczenie po kolejnym weekendzie na uczelni...

W ogóle jutro zaczynam praktyki, a ledwo mówię mam nadzieję, że mnie nie wygonią - nie dość, że brzuchata - to za dużo nie pomogę to w dodatku chora
zdrówka i powodzenia na praktykach (ile masz godzin do wyrobienia?)
Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
niby mamy prawo do bezpłatnego zzo, ale położna powiedziała w SR, że o zzo mamy nawet nie myśleć, więc nie wiem, czy jest nawet opcja zapłacenia a to
jest gaz rozweselający, tens, wanna, dolargan na bóle, nic poza tym
a zzo to dają chyba tylko przy cc ...
ale beznadzieja co to za prawo które nie obowiązuje? rozumiem że nie zawsze jest możliwość podania zzo ale powiedzieć wprost mogłaby Pani ale nie bo nie to dla mnie nie do pomyślenia a juz tym bardziej potraktowanie znajomej która upomniała się o swoje osobiście nie zdecydowałabym się na taki szpital
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
smiech na sali ... Za wszystko trzeba placic. U mnie maz byl przy porodzie a pozniej cale 2 doby spal u mnie w pokoju. W ostatnim dniu dostalismy w prezencie od szpitala kolacje z szampanem bezalkoholowym ..
ale fajnie
Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
A tak wogóle to chyba jakaś deprecha mnie dopada. Ciągle mam takie uczucie totalnego zniechęcenia do wszystkiego, czuje jakieś lęki, obawy, najchętniej schowałabym sie gdzieś i nigdzie nie wychodziła. I dodatkowo moja babcia leży w szpitalu na OIOMie w śpiączce, lekarz w piątek powiedział że trzeba czekać ale też nie wykluczać najgorszego.

A i na zdjęciu tak na pocieszenie wyczyn weekendu mojego męża, który jak chce to potrafi.
Nie żebym Wam apetyt na noc wzmagała.
zdrówka dla babci i brawa dla męża za pyszności
Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Maja waży 612g lekarz mówi, że do porodu dobije do 3 kg. Wg usg jest teraz młodsza o tydzień od om :/ a była zawsze tak jak om. A ja od początku ciąży przytyłam tylko 2,5 kg od miesiąca waga stoi i muszę coś z tym zrobić!! Po za tym wszystko dobrze
Kruszynka z niej ale Tobie będzie łatwiej urodzić

Izetko odezwij się po wizycie
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora