Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-25, 19:23   #1453
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Rudowłose - część III - wątek zbiorczy

po zrobieniu kąpieli rozjaśniającej przypomniałam sobie dlaczego tak nie chciałam jej robić- włosy bardzo się wysuszyły aż mi się ich żal zrobiło. Ale z 2 strony mam teraz z tyłu włosy podgolone i włosy są tam ciemneee. Następnym razem robię płukankę tylko na cześć podgoloną

a co do koloru to 1 fotka przedstawia kolor po farbowaniu 2 z farbą na głowie

gdyby mi wyszedł taki intensywny jak fotka 2 to byłabym przeszczęśliwa- niestety moje farbowanie było pomiędzy drzemkami dziecka i tak się spieszyłam ze dopiero jak miałam farbę na głowie zaczaiłam ze dałam proporcje rozjaśniająca czyli 2x oxy+ 1 farba( tak robiłam wcześniej). myślę ze gdybym dała proporcję 1do 1 to kolor byłby żywy a nie taki jaki jest. Jestem zadowolona z jaśniejszego koloru ale to zasługa kąpieli a nie farby.
następna w kolejce jest farba CeCe

farbę trzymałam ponad 40 minut

Moja fryzjerka powiedziała mi, że być może zawsze wychodzi mi ciemniejszy kolor niż na opakowaniu ponieważ nie stosuje się do długości jaka producent zaleca by trzymać farbę na włosach. Według niej farba później ciemnieje - zauważałyście taki efekt?

Kurcze szkoda ze nikt nie przetestował tej farby Elumen - bo mnie korci ale trochę droga jest. Ciekawe czy kolor rudy tez trzyma się tak długo jak inne
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując