Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - P90X3 - nowe wyzwanie na 2014!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 09:46   #12
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: P90X3 - nowe wyzwanie na 2014!

Cytat:
Napisane przez okiszczak Pokaż wiadomość
No dokładnie Rudusza myślę że w momencie kiedy ćwiczy się po raz pierwszy jakiś trening np Agility X czy cokolwiek innego, to może być kłopotliwie z nadążaniem, ale już kolejnym razem jak się to ćwiczy to zapewne będzie bardziej zrozumiale i w tempie Tony'ego
Odpowiadając na pytanie Live - ja mam za sobą P90X i Insanity Asylum. Jest to moim zdaniem połączenie tych programów i skompresowanie ich do 30 minut. Ten program jest zdecydowanie najlepszy moim zdaniem, m.in dlatego że jeżeli jesteś początkujący w takiej aktywności fizycznej to spokojnie nadążysz, bo są pokazywane uproszczenia cwiczeń. Jeżeli zaś chcesz tak jak napisałaś "padać ze zmęczenia na dywan" to jak najbardziej doprowadzisz się do takiego stanu wykonując poprawnie i w tempie dane ćwiczenia. To jest bardzo dobrze zagospodarowane 30 MINUT! Kolejny argument jaki przemawia do mnie za tym workoutem to oczywiście czas - i dla niedowiarków ze można coś zdziałać w pół godziny to niech taka osoba włączy sobie workout "The challenge" z tego pakietu i dopiero po tym niech się wypowie
Dzięki kochana za odpowiedz czyli tak jak myślałam spuszcza lanie , już nie mogę się doczekać aby zacząć ,na 100% odezwę się do was po pierwszym dniu, nie mogę zacząć teraz bo robie program z Jillian a nie lubię przerywać i chwytac się za inny pr, tak więc do zobaczenia za dwa i pół tygodnia
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując