Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 20:57   #1657
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A jakiego kremu potrzebujesz; coś bardziej treściwego, lekkiego, na zmarszczki ?

Ja też zamierzam Mimo że nie powinnam..

]Dziewczyny, mam na zbyciu oczne serum, świetny skład. Firma australijska, taka raczej naturalna itp.
Sama mam obecnie w użyciu inne serum tej firmy(i dwa inne kremy pod oczy) i nie zdążę wszystkiego zużyć, a data przydatności jest do sierpnia lub września, później sprawdzę
.
http://moogooskincare.eu/3-vitamins-eye-serum.html/
Hmm, w sumie to nie wiem Na pewno nie może mieć parafiny, olejów mineralnych, lanoliny i silikonów. I przede wszystkim denata. Mógłby być lekko masełkowy czyli trochę treściwy, otulający. Nawilżający i chyba już powinien przeciwdziałać pierwszym zmarszczkom
Coś możesz polecić fajnego? Mam skórę tłustą, ze skłonnością do trądziku i do tego odwodnioną

Tak mnie teraz olśniło- skoro służy mi serum Dermedic to z linii H3 jest taki krem na noc z pompką. I widzę też jakąś nową serię Regenist- chyba przy okazji nastęonej wizyty w SP przyjrzę się linii ARS 30 Ursolical.

Generalnie nikt nie powinien

Mam aktualnie 2 otwarte kremy pod oczy i nieprędko je zużyję Ale kusi.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując