Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-28, 14:38   #1731
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;45362894]Ostatnio mało testowałam (uczulenie), ale od niedawna jestem już zdeklarowaną fanką MMB ; i tak:
-na pewno kiedyś kupię ich szampon do włosów normalnych, gdyż lekkie usztywnienie włosów, jakie daje jest u mnie efektem nader pożądanym
-peeling migdałowy fajny, delikatny jak na mechanika, ale ten cukierniczy zapach nie jest moim ulubionym , natomiast...
-glinka myjąca sprawdza się super i jak wykończę wszystkie myjadła to na pewno ją sobie sprawię
-i na koniec nie tylko mój faworyt- krem orange energy ; jest boski- począwszy od zapachu, przez konsystencję po działanie; nie podrażnia nawet okolic oczu i jest nr 1 na mojej chciejliście [/QUOTE]
fajnie, że próbki się przydały
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Anulko - H&B dotarło Bardzo Ci dziękuję Oczywiście zarówno szampon jak i odżywkę już użyłam Póki co wrażenia pozytywne - zobaczymy jak będzie jutro
a cio zamówiłaś?

gratuluję szaleństwa na iherbie i sylvecoja się dzielnie trzymam i innersense nie zamawiam
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora