Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-02, 14:34   #697
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 566
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Pokaż wiadomość
Ja też mam podobny szczyt głowy

MM, przy Twoim stanie włosów odpuść sobie loxon i alpicort i stosuj to co stosowałaś do tej pory .

Ja właśnie skończyłam opakowanie tauryny - 120 tabl., 500mg. Nie zdecydowałam się na większą dawkę, choć czytałam, że ludzie 'na włosy' biorą nawet 1500mg. Moje wrażenia, po prawie miesiącach ... No cóż marzyły mi się grubsze włosy, bo mam cieniznę - nic z tego. Ale na pewno włosy bardziej trzymają się głowy. Był etap, że odpuściłam sobie całkowicie olejowanie i peeling głowy, bo wtedy więcej włosów wypada. A u mnie każdy włos na wagę złota Teraz wróciłam do tych 'zabiegów' i tracę maksymalnie 5 włosów , a włosy co tu ukrywać po olejowaniu piękne. Nie mogłam przyjmować tauryny wieczorem, bo nie mogłam zasnąć (mam z tym kłopot, więc brałam rano.
Anna jak długo brałaś tę taurynę? Napisałaś tylko, że po miesiącach ale nie wiem ilu 120 tabletek - czy po 1 dziennie? Z tego, co piszesz wynika, że wypadanie mniejsze a co z odrostem? Mnie najbardziej interesuje ten odrost właśnie.
Po moim Angelu już 3 tygodnie. Włosy wypadają bardziej, ale tak podobno ma być - lekarz mówił. Szkoda, ponieważ miałam ich mało a teraz jest jeszcze mniej... ;( Trudniej ułożyć. No ale cierpliwości trzeba. Zobaczymy jak będzie dalej, czy odrost się pojawi czy też różnicy żadnej...
Gaya_oo jest offline Zgłoś do moderatora