Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skarga na nauczyciela.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-12, 00:12   #23
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Skarga na nauczyciela.

Cytat:
obraził mnie (mówiąc m.in., że jestem wulgarna, śmieszna i pomieszały mi się wartości), uprzednio wyrwawszy mnie i koleżance zeszyt, w którym pisałyśmy o naszych prywatnych sprawach (bez żadnych przekleństw, rzecz jasna, nasze osobiste sprawy). Nie myślcie, że w czasie prowadzenia przez niego lekcji. Powiedział, że możemy zająć się sobą.
Po obrażeniu mnie, wyszedł z klasy trzaskając drzwiami.
i póżniej ...
Cytat:
Właściwie rzecz działa się na przerwie, więc nie wszyscy byli obecni.
No to jak to w końcu było? Na przerwie czy na lekcji???

Jeśli nauczyciel zrobił ci awanturę na przerwie to fakt... twoja przerwa, twój czas wolny, robisz to co chcesz (w granicach przyzwoitości)
Jesli na lekcji, no cóż, lekcja jest od uczenia się a nie od plotkowania. Chociaż jak pisałaś wychowawca "kazał wam sie zająć sobą". No ale to znów ma się nijak do twojej wypowiedzi o przerwie.

Twierdzenie : Pan mnie obraził i naruszył moją prywatność mówiąc że pomieszały mi się wartości, jestem śmieszna i wulgarna... no cóż nie powinien, ale z drugiej strony nie przesadzajmy. Gdyby tak powiedziała twoja koleżanka z ławki to co? Też byś pisała petycję?
Poza tym nie ma reakcji bez powodu i NIE UWIERZĘ, że siedziałaś grzecznie i cichutko, a ten wredny wychowawca podszedł do ciebie bez powodu, wyrwał zeszyt i obrzucił stekiem wyzwisk (no chyba że jest chory psychicznie,ale to już podlega pod lekarza)
Skoro nauczyciel wezwał rodziców... super, niech przyjdą, pzedstawcie swoje racje, broń się, masz do tego prawo.. no chyba że nie napisałaś nam wszystkiego i czegoś się obawiasz.

PS użycie dyktafonu jakoprowokacji w czasie lekcji może być uzyte przeciwko tobie. Nagrywanie fragmentów wykładów i lekcji podchodzi pod "zagarnianie własności intelektualnej", jak nauczyciel wredny... to pójdzie do prokuratury, ma takie prawo.
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując