Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-03, 12:59   #3092
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała więcej opinii pytaj, ale konkretnie, bo ciężko mi cos opisać co mi sluzy
Dzięki, na pewno z tego skorzystam nie raz Ciekawią mnie jeszcze Kerastase, ale cena niestety powala, wiec nawet nie będę się napalać

Cytat:
Kochana ja naprawdę mam włosy jakie mam, ale to po części moja wina, po części nie. Bunny mnie widziała na zywo i wie że włosy mam dziecięce, takie sypkie z natury. Cienkie, ale nie sa rzadkie. Sa srednie.
Jednak efekty rozjaśniacza, kombinacji 5 razy w roku mam.
Ostatnio farbowałam miesiąc temu. Postaram się dotrzymać włosy do końca kwietnia-wtedy mam ważna imprezę i chciałabym ladnie wygladac. Ale i tak nie wiem co wtedy zrobię. Na razie zapisałam się do fryzjerki na podcięcie grzywki za 3 tyg.
Mi się podobają takie dziecięce, mięciutkie, sypkie, mają dużo uroku Podejrzewam, że jakbyś przykładowo wyjechała do Chin, to by wszyscy chcieli Ci je macać Znajoma TŻ ma podobny typ i właśnie w Chinach jej włosy robiły furrorę


Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Witam,

Truskawkowa wiosna wiesz moze gdzie jeszcze mozna kupic ten krem alantan? bo wchodze na strone ☠☠☠☠☠☠☠ i wykupili chyba wszystko bo nie ma :/
O kurczę To na pewno nie blondyny, aż takiego zasięgu wątek nie ma. Callmeblondie ostatnio go polecała, fanki pewnie się rzucily na D.o.z Popytaj w zwykłych aptekach, Zmalowana z YT mówiła, że kupiła w jakiejś pierwszej lepszej i nie powinno być problemu. W Superpharm nie widziałam


Cytat:
i jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie, czy masz cos sprawdzonego i godnego polecenia jesli chodzi o krem pod oczy na zmarszczki mimiczne?
Ojej, nie pomogę niestety, bo nie używam Polecam jednak mocno rozejrzeć się wśród kremów do twarzy, szczególnie Avene. Można je z powodzeniem stosować pod oczy, a sklady mają ciekawsze

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Ania, zerknij jeszcze raz, jest dostępny
http://www.d o z.pl/apteka/p47922-Alantandermoline_krem_lek ki_50_g

Skasuj spacje, bo Wizaż cenzuruje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora