Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-04, 15:45   #1933
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
banka ale się uśmiałam
ja też zrobie pewnie sama tort, chyba standardowo czekoladowca plus jakiś owoc by przełamać słodycz a jedzenie to chyba catering zamówimy bo nie mam zamiaru spędzić kilku dni w kuchni






Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
czuje się dobrze, zero objawow, tylko rano spalabym jak najdłużej a tu już nie da się leniuchować jak za pierwszym razem. Nela&tata i tak sa wyrozumiali, bo wstaja o 7 i zajmują się sobą :P przed osma tz wychodzi do pracy i często Nelcia jeszcze spi/bawi się w lozeczku do 9. także nie musze zrywac się zaraz jak tz zamknie drzwi, tylko leze i klne pod nosem, ze czas tak zasuwa :P w weekend z kolei narzeka tz, bo spie co najmniej do 10 a on od rana walczy z Nela która stala się już jego osobistym budzikiem z funkcja upierdliwego alarmu - corka zakodowala, ze o 7 tata ZAWSZE musi wstać i isc do pracy...wiec w wolne dni również mu nie daje pospać ostatnio probowal negocjować jeden dzień jego, jeden mój...no ale my jesteśmy w pakiecie, wiec przegłosowane!

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------



ooo, ale zupełnie nie siedzi, czy nie umie usiasc ze stania? bo Nela nadal nie siedzi...i droczy się ze mna przy każdej probie.

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

aaa, miałam się odnieść do tych nieszczęsnych falbanek dla mnie to takie zboczenie chyba "estetyczne" hehe. sama nie chciałabym mieć gumek od majtek powywijanych, wiec malej je ladnie równo układam (te zewnętrzne). wewnętrzne sa w srodku i lapia zawartość hehe.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------



pewnie wyszliście, a ona doszla do wniosku, ze pracuje w chlewie i wziela się w końcu za jakas prace! dziwne, ze lekarz nie potrafi rozroznic niemowlaka od dwulatka może ona tam jest sprzataczka?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------



hehe ja tez tak kiedyś myslalam. teraz w sumie nie narzekam, bo przede mna cala wiosna i lato tyle dobrego jedzenia! jesienią będzie chłodniej...zima malucha zapakuje do gondoli, a na wiosne już będzie mogl smigac w spacerówce

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



o jak się dowiesz daj znac, nie slyszalam o tym nasz dorosły materac obracamy co jakiś czas, ale raczej z powodu ewentualnego odksztalcania :P

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



hehe, ja tak nie mam...ale zawsze podczas wizyty u dentysty babka się nabija, ze slinociag nie nadaza nic nie poradzę, ze jak poczuje te smieszne waciki w buzi to slinie się jak buldog
Pewnie przyjmuje same 2 latki a one nie pelzaja hehehe brak slow na ta babe hehe
A to moj 2 latek w foteliku przodem do kierunku , bracia z tylu, i lyzwyy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1393947740608.jpg (47,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947760006.jpg (54,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947771536.jpg (25,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947781760.jpg (64,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947791610.jpg (67,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947802701.jpg (43,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1393947814949.jpg (40,0 KB, 15 załadowań)
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora