Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-07, 12:28   #3225
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewuchyy!!! Wczoraj mi przyszedł ten peeling, co truskawkowa polecała. No hicior!! Nie zastanawiać się, tylko zamawiać od razu. Już masę przetestowałam i wszystko gówno warte, a tutaj od razu widać efekt, a buźka gładka jak dupka mojego braciszka jest petarda!

Eveline
Ja ostatnio kupiłam już czwartego Volisha na baterii ego3 i volimizerem. To jest ta góra: http://epapieros.katowice.pl/images/...olimizer_2.jpg starsze wersje były do dupy, bo się rozszczelniały i piło się płyn, ten jest lepiej wykonany. Nie wiem, jaka jest cena regularna całego zestawu, bo ja jako składaka brałam (miałam ładowarkę w domu także nie było problemu), ale pewnie koło 150 zl.

Asia
Ale ładnie sobie podcięłaś brawo! Ja ostatnio też stwierdziłam, że pierdzielę i mama mi podcięła z pół cm włosy nożyczkami z rossmanna za dychę. A nie 60, jak krzyczeli w salonie. Efekt ten sam, a jaka oszczędność.

Lavia
Na uczelnię raczej nie maluję ust, ale poza to wszelkie intensywniejsze mniej i bardziej czerwienie. I co wymyśliłaś z tym body?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora