Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-07, 19:45   #3241
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Dziewuchyy!!! Wczoraj mi przyszedł ten peeling, co truskawkowa polecała. No hicior!! Nie zastanawiać się, tylko zamawiać od razu. Już masę przetestowałam i wszystko gówno warte, a tutaj od razu widać efekt, a buźka gładka jak dupka mojego braciszka jest petarda!

Eveline
Ja ostatnio kupiłam już czwartego Volisha na baterii ego3 i volimizerem. To jest ta góra: http://epapieros.katowice.pl/images/...olimizer_2.jpg starsze wersje były do dupy, bo się rozszczelniały i piło się płyn, ten jest lepiej wykonany. Nie wiem, jaka jest cena regularna całego zestawu, bo ja jako składaka brałam (miałam ładowarkę w domu także nie było problemu), ale pewnie koło 150 zl.

Asia
Ale ładnie sobie podcięłaś brawo! Ja ostatnio też stwierdziłam, że pierdzielę i mama mi podcięła z pół cm włosy nożyczkami z rossmanna za dychę. A nie 60, jak krzyczeli w salonie. Efekt ten sam, a jaka oszczędność.

Lavia
Na uczelnię raczej nie maluję ust, ale poza to wszelkie intensywniejsze mniej i bardziej czerwienie. I co wymyśliłaś z tym body?
yeah to super bo do mnie tez już on idzie nie moge sie doczekac juz - jak przyjdzie od razu robie odnowe bużki

z tym body nic- na razie sie wstrzymałam z zakupem - i tak teraz jeszcze za zimno żeby w nim śmigać - kupie sobie za jakis czas to moze wymysle z czym bede go nosic ale korci mnie na maxa
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

mam pytanie, może troche głupie no ale cóż
otóż coraz częsciej mam taki problem że np. spinam włosy w koka/wysoki kucyk i po calym dniu w pracy gdy wieczorem rozpuszczam włosy to strasznie bolą mnie emm... nie wiem cebulki ? głowa ? i nie wiem czy może wy też tak macie czy to ja jakaś nienormalna jestem i czy macie na to jakiś sposób ?
to normalne. tez tak czasem mam jak długo chodze w koczku albo śpie w koczku. Dlatego radzę unikać takich fryzurek

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Czeko a miałaś go może?
Widziałam u Ciebie na blogu że Joannę czarną rzepę na włosy stosujesz.Jak efekty po tym?Bo muszę coś kupić na włosy bo masakrycznie mi lecą

Princesska a co jeszcze muszę dokupić do tego ?Jak mój tż pali paczkę dziennie to dużo tych wkładów czy tam płynu potrzeba czy tam czego?Nie śmiej się ale ja się kompletnie w tym nie orientuje bo nigdy nie paliłam i nie interesowałam się tym


Nove a jak ja nie mam ładowarki ani niczego Kurcze nie wiem którego mam mu zamówićA takie tańsze to g*wno?Lepiej w droższe zainwestować?



Kochane co jest dobre na wypadanie włosów?HELP
na wypadanie włosów polecam skrzypowite albo jantar
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora