Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-10, 16:44   #3818
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Pod serduszkiem się chowały, teraz roczek będą miały. Mamy V-VI 2012 cz. III

Cytat:
Napisane przez onething Pokaż wiadomość
Pola z długością stopy to najmniejszy problem, bardziej martwi mnie na szerokość. Tak jak pisałam, Szymciowi dwa paluszki nachodzą na siebie, bo wcześniej musiały mu któreś buty nie przypasować były za wąskie.
Kupiłam mu teraz na rzepy, gdzie mogę wcisnąć palec i wyczuć. Nie mogę się już doczekać lata i sandałek

Ile Antek pobiega ci w tych butach? Mnie blokuje wizja wydania prawie 200 zł na buciki w których Szymcio pobiega 2-3, góra 4 miesiące. A później but w odstawkę.


Co do rowerka wszystko zależy od rozwoju fizycznego dziecka, ale znalazłam fajny poradni: https://e-zabawkowo.pl/poradniki/Jak...ek-biegowy.pdf , może Wam się przyda.
Szymon póki co jeździ na autko i tam się uczy odpychania, a nad biegówka jeszcze się zastanawiam.
dzięki za tego linka, zaraz poczytam.

A Antek właśnie już długo w nich lata. Od października mamy jedne w rozmiarze 20 I całą zimę w nich chodził, tylko z grubszymi skarpetami.
Przypuszczam, że teraz na wiosnę mu noga wyskoczy.
Co do szerokości, Gucie mają fajne, szerokie przody na paluszki, a reszta się dobrze dopasowuje.
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując