Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-10, 21:00   #4172
sadlaczyca
Raczkowanie
 
Avatar sadlaczyca
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: z głębokiego podlasia :)
Wiadomości: 452
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

O słodka ciszo! Smerf zasnął Mam nadzieję, że pośpi dłuugo bo dziś go wymęczyliśmy trochę, był na dwóch spacerach i u dziadków, mało spał

Co do fotelików, w naszym głowa nie lata

Justien, współczuję Ci Takie nieustanne wycie plus drapanie i ciąganie za włosy jest megafrustrujące. Doliczyć do tego niewyspanie, głód, zdenerwowanie bo nic nie można w chałupie zrobić i człowiek czuje, że jest w czarnej Trzeba sobie powtarzać "to minie, to minie, to minie" albo "one day at a time" inaczej można zwariować. Ostatnio rozmawaialiśmy z tż o tym, że jak widzi się uśmiech dziecka to wybacza się mu i zapomina te jego wrzaski i marudzenia, tż powiedział że to taki mechanizm obronny dzieci, bo inaczej na dłuższą metę mogłoby być z nimi kiepsko

Senira, dobrze że dzieć uspokoił się na rękach, nasz wrzaskun wył przez dwa km mimo niesienia przeze mnie lub tż

Nasz Smerf też nie znosi czapki i kombinezonu

Shiloh, myślę, że możesz smarować

Moja teściowa wymyśliła, że w prezencie na chrzciny da Smerfowi chodzik. Tak, chodzik. Smerf będzie miał 3,5 mies wtedy. Muszę jej to z głowy wybić i zapowiedzieć, że chcemy pieniądze, bo finansujemy tę imprezę z oszczędności których nie mamy za wiele. Wolałabym te pieniążki przeznaczyć potem na wyjazd nad morze np. A chodzik to nawet nie wiem czy chcę kupować, jeszcze nie ogarniam tematu

perfuzja, super że Emil tak dobrze zniósł podróż powinien dostać cyca w nagrodę za swoje wzorowe zachowanie

Przyszedł mój otulacz SwaddleMe, Smerf został wsadzony, otulony i momentalnie zasnął odłożony do łóżeczka, bez usypiania na rękach Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Ok, uciekam obejrzeć odc jakiegoś serialu i spać bo nie tylko Smerf wymęczony po dzisiejszym dniu

Spokojnej nocy Dziewczyny
__________________
Smerf 16.01.2014
Crazy Little Thing Called Love
sadlaczyca jest offline Zgłoś do moderatora