Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-11, 20:53   #2160
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 698
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
A, zapomniałabym chlapnęłam sobie wczoraj do wieczornego kremu z aloesem ciut soku z granatu i rzeczywiście coś w tym jest, bo buźka zdecydowanie jakaś jaśniejsza była rano.
Chlapnij sobie więcej, nie oszczędzaj

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam fatalnie zanieczyszczona twarz i nie tylko w strefie t. Wziela mnie nerwa - chyba moje OCD sie odezwalo - i sie cala podziobalam. Cos musi byc z tym przesileniem bo i przeziebilam sie przy okazji...
Dużo zdrówka

[1=3157a67d1d934f0506c976b a0ef558d7d1211d34_658382e 67595e;45542068]Póki co używa szamponu na wypadanie z Equilibry i wcierki z tej samej serii. Wcierka jest super, ale szampon taki se. [/QUOTE]

Z Equilibry uwielbiam ten do farbowanych, dla mnie najlepszy szampon ever, ale ja farbuję

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
Mleczko arnikowe z Sylveco bardzo fajne, chyba pasuje mi lepiej niż z Savonille. Jest mniej tłuste. Dobrze ściąga makijaż. Jest dosyć wodniste, nie ma konsystencji typowego mleczka. Szkoda, że nie pachnie
Spróbuję teraz używać solo, bez żelu (bo ściąga)... już nie wiem czym nawilżać skóre najlepiej radzi sobie jeszcze serum z mącznicy. Chyba kremy nie są dla mnie, wszystkie po jakimś czasie zaczynają mnie ściągać pomarańcza z mmb też ...
Brzmi jak coś specjalnie dla mnie Muszę spróbować, mam nadzieję, że złapię próbki na dermokonsultacjach.

Spróbuj jakiegoś serum algowego, może tego koncentratu oceanwell z minejo? Wiem, że też Alverde ma coś podobnego. Oceanwell może być fajny, ale nie miałam, żeby tak z czystym sumieniem polecać. W każdym razie algi potrafią działać tam, gdzie nic już nie pomaga. Ale odstawienie żelu do mycia może tu mieć priorytetowe znaczenie jednak no i oczywiście... Wiosna!!!

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
Ja teraz testuję parę fajnych rzeczy, ale na opis, nie mówiąc o zdjęciach, muszę mieć siłę (mnie wiosna przyatakowała totalnym osłabieniem i katarzyskiem stulecia).
Korah, a Wy jak, lepiej już?
Dużo zdrówka. U nas już wszystko dobrze, już mogę normalnie jeść, ale jeszcze trochę osłabienie jest, w każdym razie już normalnie funkcjonuję Młody już do przedszkola wrócił, ale tam pustki, wszystkie dzieci chore na jelitówkę, no niemożliwe


Beeets Kochana , rozpieszczasz paczuszkami! Ślicznie dziękuję, testy od jutra, ten balsam Savonille to rzeczywiście konkret, prawie jak jakaś maść

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-03-11 o 21:01
Korah jest offline Zgłoś do moderatora