Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-19, 12:19   #3613
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
ale nawet jak mam tel ściszony wtedy alarm działa-sprawdzałam...

Asia, u mnie tez farba jest wazna. Po Majirelu miałam siano, casting - zależy który, choć nie powiem Casting ciagle mnie kusi.
Ja po samym szamponie teraz rozczesuję bez problemu włosy. Ale dużo obcielam ostatnio. Moim włosom czasem wystarczy jeden zły krok i już jest klapa.Mam nadzieje, ze jak teraz pofarbuję nie zrobią się snianowate.

Apropo-Kochana, zmiana o 180 stopni-o 360, jeśli taka by była, zatoczyłoby się koło i wszystko było tak samo
Taka mała dygresja
fakt
wybacz , ale od paru dni boli mnie głowa i nie jestem sobą
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Cześć

Dziewczyny potrzebuję pomocy- mianowicie: w piątek zakończyła się moja aukcja na all z bluzką, którą kupiła osoba niezarejestrowana na allegro. Minęło już 5 dni a wpłaty za bluzkę ani wyboru przesyłki nie ma. Nie wiem co robić. Pisać do tej osoby maila z prośbą o wpłatę? Jakoś po 7 dniach można wystąpić o zwrot prowizji, prawda? Dodam jeszcze że sprawdzałam na all i babeczka która kupiła bluzkę logowała się na swoje konto zarówno wczoraj, jak i dzisiaj o 11, a jeśli chodzi o aukcję to zero kontaktu

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Laski napisałam maila, co sądzicie, jest ok?

"Witam.

Dnia 14.03.2014r. zakończyła się moja aukcja na serwisie allegro.pl, którą Pani wygrała. Proszę o kontakt w sprawie wysyłki, i wpłatę za zakupiony przedmiot.

W przypadku dalszego braku kontaktu będę zmuszona rozwiązać umowę kupna-sprzedaży, i wystąpić do allegro o zwrot prowizji, a rzecz wylicytowana przez Panią będzie wystawiona ponownie na sprzedaż.


Pozdrawiam."
dobrze
a jak jest z komentarzem z takimi osobami? jeżeli jest niezarejestrowana?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora