Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-26, 13:50   #2338
asialll
Raczkowanie
 
Avatar asialll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: piotrków tryb.
Wiadomości: 375
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Mara
Tygrysku gratulacje świeża mamusiu!
Nadzwyczajna nie myśl tyle o takich dziwnych sprawach typu o eks Tżta, dopiero co Ci się dziecko urodziło zacznij się tym cieszyć i nie nakręcaj, wrócisz do domu to wszystko będzie lepiej, głupie myśli odejdą i będziecie się siebie uczyć.

My dziś mamy 17 dzień życia, nie odpadł jeszcze kikut i wiecie co chyba mu się ślimaczy od tego octeniseptu, jak mu odchyle to jest taka żółta maź u nasady tego kikuta co mam robić w takiej sytuacji?
przykładam gazikami te sutki powiększone i trochę obrzęk schodzi. W dzien mały śpi aż za długo np dziś od 8 do 13 i nie da się dobudzić panicza
wczora byłam u pediatry z wynikami morfologii i moczu i wyszło że ma alergię ale nie wiadomo na co, rozszerzyła mi trochę tą diete eliminacyjną np dziś dodałam do zupy marchewkę jutro też, pojutrze pietruszkę itp i tak przez trzy tygodnie do następnej wizyty. Przepisała Nutramigen w razie gdybym chciała zrezygnować z karmienia. Dziś sobie podjadłam pół kostki czekolady i z 10 paluszków Junior już nie mogłam wytrzymać mam nadzieję że małemu nic nie będzie. Brzyszek go już tak nie boli ale śluz w kupkach o ile te strzelające bączki ledwo co brudzące pieluszkę można tak nazwać. w nocy budzenie tylko raz koło 1 dlatego piersi trochę mało tego mleka wytwarzają ale nie kazała mi go wybudzać na karmienie bo ładnie przybrał
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/a36f317b2e.png

Najszczęśliwsza mama na świecie! Aleksander 09.03.2014
asialll jest offline Zgłoś do moderatora