Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-26, 14:01   #2340
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Mamusie Marzec/Kwiecień 2014 cz. 7

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny,
nawet się nie łudzę, że nadrobię te ponad 30stron. Dziewczynki absorbują cały mój czas. od powrotu ze szpitala jesteśmy całymi dniami same, więc muszę zorganizować sobie wszystko odpowiednio. i niestety czasu n awizaz juz nie znajduje. w wolnejj chwili, gdy akurat obie spia (moze godzina w ciaagu dnia) musze zrobic obiad i co nieco ogarnac w domu. na pelnych obrotach szybko wracam do formy - brzucha juz nie ma, ale na plusie jeszcze 6 kg wiecorem padam z kurami i zazwyczaj ok 22.30 juz spi, bo to w nocy albo jedna albo druga sie budzi. marzy mi sie kawa ale niesety jeszcze jakis czas sobie odpuszcze...
Podziwiam organizację (i wierzę, że mi też się uda ogarnąć dwójkę).
Te kg zrzucisz nawet się nie zorientujesz kiedy

Cytat:
Napisane przez tygrysek83 Pokaż wiadomość
Hej
Dziś, nie wiem o której :p przyszła na świat nasza księżniczka. Ważyła 3215g, 53cm, SN.
Jak odpoczne to was ponadrabiam.
Na szybko tylko powiem, że bez znieczulenia to bym padła.
Gratuluję serdecznie!!!

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
a ja dzis sie tak wkur......
MARIOLA poprosiłabym o twoje zdanie :
jak wiesz/wiecie Moja Julia przyszła na swiat 14 marca z waga 3010 w dniu wypisu w 3 dobie miała 2800 karmiona tylko cycem
dzis wazona 3200 wiec od dnia wypisu 17 marca do dzis 26 jej waga poszła do góry o 400 gram
czyli po krótce w 9 dni przybrała 400 gram to mało czy duzo ?
dzis pediatra (jakas nowa) powiedziała ze mam ja dokarmiać mm bo mała mało przybiera zostałam w szoku ...

mało tego podczas badania podeszła do lustra i sie przegladała , musiałam sie upomniec o recepte na krople a na koncu o ksiazeczke małej .. moja Ami zawsze jak jest u lekarza prosi o ta szpatułke , dzis tez poprosiła to jej kobita powiedziała : nie nie dostaniesz bo to nie do zabawy tym badamy dzieci a nie rozdajemy jezuu jak sie mojej przykro zrobiło az by sie biedna popłakała .. całe szczescie ze nasza lekarka bedzie juz od przyszłego tyg
jakaś niefajna ta pediatra...
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora