Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 12:56   #4366
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale się soczyście zrobiło


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
kształt a mani
dzięki Hania

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
zobaczysz te nowe w taki razie.. jeszcze bardziej sprawiają takie wrazenie..

Anula bosko pomalowane, tak idealnie. Koloru nie widziałam na żywo, więc na twoich zdjęciach też mi się podoba!
też przy ostatnich to zauważyłam, ale nie pisałam bo myślałam że to może kwestia ulożenia dłoni.

Dzięki no to na żywo Ci się spodoba bardziej

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4577553 3]

Eee... ten... no... bardziej soczysty na żywo jest, ale kurde nie wiem. U mnie na monitorze Twoje zdjęcie wyszło właśnie nieco zbyt przygaszone. W sumie ani to szmaragd nie jest, ani trawa, takie no... coś. Bardzo ładne coś [/QUOTE]

No są przygaszone są. A swatche w necie to też albo całkowicie za ciepłe (on nie jest ciepły w sumie nie?) albo zupełnie przygaszone... no nie jest do uchwycenia.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie, wsadziłam stopę do buta (zwykła tenisówka) i poczułam coś zimnego, więc wykonałam rzut butem przez całe podwórko żaba wypadła na trawę, a ja do dzisiaj mam traumę.
i nie wiem jak się tam znalazła, buty stały w ganku u dziadków, a drzwi były zamknięte.. czarodziejska żaba
ja będąc dzieckiem przechodziłam przez ulicę u mnie na wsi i mi żaba na głowę wskoczyła mój pisk to chyba pół wsi słyszało

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4577573 1]Też mam dzisiaj niefotogeniczny lakier.

Masakra w ogóle ze zdjęciami, lakier wychodził na fotkach pomarańczowy, chociaż ma więcej różowych tonów i jest neonowy. Te i tak są najbardziej "udane", reszta to normalnie bez sensu Ręce wyglądają jak brudne, oczywiście przez brak światła i dziwne ustawienia aparatu.

Broni go tylko to że na żywca jet obłędny
SH Temptation [/QUOTE]

ładniutki a dłonie mi nie wyglądają na brudne serio.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora