Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szafy nam się nie domykają, a nowe masthewy już do nas wołają - PULL&BEAR cz. 24
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 20:30   #1838
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Szafy nam się nie domykają, a nowe masthewy już do nas wołają - PULL&BEAR cz. 2

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość

Wymyślcie mi jakiś ałtfit na obronę lepiej spódniczka czy sukienka?
Sukienka zdecydowanie moim zdaniem nie dość, że jeden element załatwia cały strój i nie trzeba kombinować, czy góra pasuje do dołu to jeszcze mi się wydaje, że bardziej elegancko wygląda (ciemna spódnica+jasna bluzka kojarzą mi się tak... szkolnie; wiem, że to można jakoś fajnie zestawić i nie wyjdzie banalny zestawik, ale nie leży mi zupełnie to połączenie na "elegantsze" okazje).
2x broniłam się w sukienkach latem chyba (oby!) czeka mnie trzecia obrona i też postawię na sukienkę (...jak już pracę napiszę).
Kolor jest dowolny, moim zdaniem, ja na ostatniej miałam bordową sukienę, nawet chyba bez marynarki poszłam, tak mnie emocje grzały (styczeń był )

Sasi, trzymamy kciuki! Zobaczysz, jak Ci pójdzie, ale ja bym z góry nie odmawiała, jak fajna praca to moim zdaniem warto i na parę miesięcy.
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora