Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 10:35   #4906
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dokładnie dlatego jak nie mam czasu na bawienie się z mani to biorę jakiś sprawdzony lakier
A ja rzadko noszę jeden kolor, odkąd prowadzę bloga jednym lakierem paznokcie miałam pomalowane 2 razy
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Jaka ona jest piękna! I jaka zadbana





Nooo! Ja już jestem tak uzależniona od koloru, że jak mam wyjść z samą odżywką to chowam palce Ale jak mam takie dni, że wychodzę tylko z psem to często noszę samą odżywkę
Apropo psa, to ostatnio miałam przeboje z kleszczami Za uchem miała takiego wielkiego, że po wyjęciu została jej napuchnięta kulka... już się zmniejszyła, ale bałam się czy nie wieść jej do weterynarza od razu. To moja wina, ponieważ dopiero wczoraj kupiłam jej nowe kropelki na kleszcze
Oj teraz troszkę ją zaniedbałam, bo jak była taka słaba w ostatnim czasie, to nie miałam serca, by męczyć ją jeszcze czesaniem. Kąpiel też by się przydała, ale nie wiem, kiedy teraz będzie mogła być wykąpana. No i za tydzień idzie do fryzjera


Ja też ostatnio chowałam, bo nie zdążyłam pomalować jak jechałam z psem do weterynarza
W sumie nie pomyślałam o tym, moja też jeszcze nie jest zakroplona na kleszcze
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora