Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-07, 12:09   #3992
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Właśnie dostałam maila, że wygrałam podwójny bilet do kina w konkursie na stronie mojego miasta Kurcze, pierwszy raz w życiu coś wygrałam Dzięki biletom plany na następny weekend same się zrobiły I w końcu wyrwę się do innego miasta i galerii

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ex dzieki ta koszule z Chois widzialam, ale za droga jak dla mnie. Wolalabym zamowic na aliexpress, bo tam ceny nizsze, ale nie znalazlam. A szyc nie umiem :-D moze kiedys trafie na ta zarowa, a jak nie to trudno.

Wczoraj zrobilam najlepszy zakup :-D znalazlam na pull&bear sandalki na obcasie przecenione na 45 zl z 80. W weekend byla darmowa dostawa do domu wiec wzielam najdrozsza za 40 zl, mialam kod na 20 % wiec sandalki razem z wysylka wyszly mnie 35 zl i do tego dorzucaja okulary przeciwsloneczne gratis :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja byłam taka zakochana w tej koszuli, że chciałam ją mieć za wszelką cenę Kij tam że mam niebieską, ważne że jest Ja też nie umiem szyć ale mam w planach kiedyś się tego nauczyć

Faktycznie bardzo dobry zakup Poszalałaś z tymi promocjami i rabatami

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wpadnijcie na bloga, moze bedziecie zainteresowane
Byłam, widziałam, bardzo fajny konkurs i trzymam kciuki za dziewczyny które się zgłosiły/zgłoszą , ale moje włosy arganowych kosmetyków nie cierpią więc ja się nie załapię

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

kiepskie efekty chyba muszę pofarbować ,może wtedy skóra głowy trochę się uspokoi

a co tam , wysłałam swój głos nigdy nic nie wygrałam
Ja nie farbowałam już ponad miesiąc, nie wiem nawet czy nie dwa przypadkiem Muszę się jak najszybciej pofarbować i zobaczyć czy to coś da Bo moje włosy mają dziwną tendencję- jak są krótkie strasznie się przetłuszczają, już po paru h, a jak są długie to są puszyste i świeże nawet 2 dni Nie wiem o co im chodzi ale tak właśnie mam Dlatego dziwi mnie to że zapuściłam już włosy do łopatek a zaczęły mi się bardziej przetłuszczać

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziekuje kochane za opinie, stresuje sie tym weselem, pierwsze wyjscie po narodzinach Tosi no i bedziemy z Mala i troche sie boje jak zareaguje na tlum ludzi. Tydzien temu zabralismy ja na uroczystosc rodzinna, bylo z 12 osob to zniosla wszystko dzielnie, w ogole nie plakala, patrzyla zaciekawiona na wszystko i wszystkich a po godzinie zasnela i nie przeszkadzala jej nawet glosna muzyka ale nie wiem jak to bedzie z weselem bo po poerwsze czeka nas podroz ok 100 km no k najpierw kosciol a pozniej na przyjecie tez trzeba dojechac... A ja wciaz karmie cyckiem...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kitka nie ma co się stresować, wszystko będzie dobrze Mała pewnie prześpi całą ceremonię w kościele Gorzej by było jakbyś miała 2-3 letniego szoguna który by Ci latał między ławkami i nie umiał usiedzieć na miejscu
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-04-07 o 12:12
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora